Službeni posjet Predsjednice Republike Hrvatske NPŠO-U "Opeke"

Službeni posjet Predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović Nastavno-pokusnom šumskom objektu "Opeke"

Predsjednica u posjeti NPSO Opeke

Predsjednica  Republike  Hrvatske  Kolinda  Grabar-Kitarović  je  tijekom  službenog  izmještanja  svoga  Ureda  u Sisačko-moslavačkoj  županiji  posjetila  Nastavno-pokusni  šumski  objekt  Opeke  gdje  je održala  radi  sastanka  sa predstavnicima  Šumarskoga  fakulteta.  Tijekom  posjeta  predsjednica  Republike  Hrvatske  Kolinda  Grabar-Kitarović  zahvalila  se  domaćinima  na  ukazanoj  dobrodošlici  te  izrazila  izuzetnučast  boravkom  na  našem Objektu.  Tom  prigodom  Dekan  Šumarskog  fakulteta,  prof.  dr.  sc.  Tibor  Pentek  se  zahvalio  Predsjednici  na posjetu  ali  i  na  pokroviteljstvu  120-te  godišnjice Šumarskog  fakulteta  Sveučilišta  u  Zagrebu  i  detaljno  upoznao Predsjednicu sa aktivnostima i djelovanjem Fakulteta i njegovih Nastavno-pokusnih šumskih objekata.

Predsjednice  Republike  Hrvatske  Kolinda  Grabar-Kitarović  izrazila  je  veliko  zadovoljstvo  prezentiranim  i poželila puno uspjeha u nastvavnom  i znanstvenom radu Šumarskom  fakultetu te najavila i drugi posjet gdje se pobliže želi upoznati sa svim segmentima rada i djelovanja našega Fakulteta.

Predjsednicu su u ime Fakulteta dočekali Dekan prof. dr. sc. Tibor Pentek, prof. dr. sc. Josip Margaletić, prof. dr. sc. Milan Oršanić i doc. dr. sc. Stjepan Mikac.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Natječaj za zapošljavanje

za prijem izvršitelja (m/ž) u radni odnos na:

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.

Obavijest: EDUROAM bežična mreža

U funkciji je nova bežična mreža  na cjelokupnom prostoru Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

30.05.2019

Strategija znanstveno istraživačkih aktivnosti Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za razdoblje 2014-20

Ova Strategija daje strateški okvir razvoja znanstvenih istraživanja i inovacijske djelatnosti Fakulteta od 2014. do 2020. godine

29.05.2019

On-line studentska anketa za ljetni semestar akad. god. 2018./2019.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Natječaj za izbor

nastavnika na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju - docent

28.05.2019

Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

za poslove radnog mjesta II. vrste – VODITELJ PODODSJEKA U TAJNIŠTVU

Izvještaj BIOTEHNIJADA 2019

Studenti Šumarskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u razdoblju od 22.  do 26. svibnja su boravili u Poreču na međunarodnom sportsko-edukacijskom susretu BIOTEHNIJADA 2019.

copernicus_hackathon

Održana prezentacija Copernicus programa i Hackathona Zagreb