Laboratorij za ispitivanje namještaja i dijelova za namještaj (LIN)

LIN obavlja ispitivanja kvalitete u akreditiranom području i izvan njega u skladu sa zahtjevima HRN EN u području namještaja, dijelova za namještaj, površinske obrade, boja i lakova, ljepila i lijepljenih spojeva, dječjih igrališta i dječje opreme i dr. Osim toga provodi znanstvena istraživanja i ekspertize.

Laboratorij za ispitivanje namještaja i dijelova za namještaj

LIN je prvi laboratorij u Hrvatskoj koji ima akreditiranu sposobnost procjene zapaljivosti ojastučenog namještaja i madraca uz tinjajuću cigaretu i plamen šibice kao izvore paljenja. Također je prvi laboratorij u Hrvatskoj akreditiran za ispitivanje dječjih igrališta I igrališnih površina, a u okviru svoje djelatnosti provodi postinstalacijske nadzore dječjih igrališta, opreme i igrališnih površina. Popis metoda ispitivanja iz područja akreditacije možete pronaći na https://laboratorij-lin.weebly.com/akreditacija-haa.html.

U laboratoriju se izvode laboratorijske vježbe sa studentima preddiplomskih, diplomskih i doktorskog studija Drvnotehnološkoga odsjeka.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Natječaj za zapošljavanje

za prijem izvršitelja (m/ž) u radni odnos na:

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.

Obavijest: EDUROAM bežična mreža

U funkciji je nova bežična mreža  na cjelokupnom prostoru Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

30.05.2019

Strategija znanstveno istraživačkih aktivnosti Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za razdoblje 2014-20

Ova Strategija daje strateški okvir razvoja znanstvenih istraživanja i inovacijske djelatnosti Fakulteta od 2014. do 2020. godine

29.05.2019

On-line studentska anketa za ljetni semestar akad. god. 2018./2019.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Natječaj za izbor

nastavnika na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju - docent

28.05.2019

Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

za poslove radnog mjesta II. vrste – VODITELJ PODODSJEKA U TAJNIŠTVU

Izvještaj BIOTEHNIJADA 2019

Studenti Šumarskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u razdoblju od 22.  do 26. svibnja su boravili u Poreču na međunarodnom sportsko-edukacijskom susretu BIOTEHNIJADA 2019.

copernicus_hackathon

Održana prezentacija Copernicus programa i Hackathona Zagreb