Predavanje za studente: "MOTIVIRAJ SE"

Nakon uspješnih motivacijskih dana u siječnju 2019., očekuje vas nova doza motivacije od 30. svibnja do 1. lipnja 2019.!

Pred ljetne ispitne rokove donosimo vam predavanja vrhunskih profesora i stručnjaka s Medicinskog i Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, ali i kviz znanja!

U četvrtak, 30. svibnja od 16 sati u prostorijama Stabla znanja na prvom katu Studentskog centra će profesor Dražen Begić, pročelnik Katedre za psihijatriju i psihološku medicinu Medicinskog fakulteta, održati izlaganje na temu Anksioznost i stres tijekom studiranja. Kako se nositi s njima? jer upravo je jedan od najljepših perioda u životu mladog čovjeka često popraćen nervozom, tjeskobom i stresom. Profesor Begić donosi odgovore na pitanje kako ih pobijediti, zato pozivamo sve zainteresirane kolege da se odazovu na ovo zanimljivo predavanje!

Mnogi studenti tijekom učenja koriste "pomagala" za poboljšanje koncentracije, uglavnom se radi o kofeinu, guarani ili raznim čajevima, što je uzrok predavanju Kognitivni doing: guarana, kofein i ostali stimulansi koje će održati profesorice Lidija Bach-Rojecky i Marijana Zovko Končić s Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta u petak, 31. svibnja od 18 sati u prostorijama Stabla znanja na prvom katu Studentskog centra.

Subota je dan za zabavu i opuštanje, stoga su organizatori projekta pripremili kviz znanja o popularnim televizijskim serijama, poput Igre prijestolja i obećali nagrade! Da bi se sudjelovalo u subotu, 1. lipnja od 18 sati u klubu Roko (Jarunska ulica 5), potrebno je prijaviti se https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSef4QMIt-J8iU9l7ikONwBMy3KbKkF-CGqQG74pat5XEV_ljQ/viewform?usp=send_form.

Predavanje za studente "Motiviraj se"

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Natječaj za zapošljavanje

za prijem izvršitelja (m/ž) u radni odnos na:

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.

Obavijest: EDUROAM bežična mreža

U funkciji je nova bežična mreža  na cjelokupnom prostoru Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

30.05.2019

Strategija znanstveno istraživačkih aktivnosti Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za razdoblje 2014-20

Ova Strategija daje strateški okvir razvoja znanstvenih istraživanja i inovacijske djelatnosti Fakulteta od 2014. do 2020. godine

29.05.2019

On-line studentska anketa za ljetni semestar akad. god. 2018./2019.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Natječaj za izbor

nastavnika na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju - docent

28.05.2019

Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

za poslove radnog mjesta II. vrste – VODITELJ PODODSJEKA U TAJNIŠTVU

Izvještaj BIOTEHNIJADA 2019

Studenti Šumarskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u razdoblju od 22.  do 26. svibnja su boravili u Poreču na međunarodnom sportsko-edukacijskom susretu BIOTEHNIJADA 2019.

copernicus_hackathon

Održana prezentacija Copernicus programa i Hackathona Zagreb