Studenti Šumarskog fakulteta posjetili startup konferenciju "Zagreb Connent 2018"

Studenti su prisustvovali finalu natjecanja 17 startup-ova u kojem su njihovi kreatori svoje poslovne ideje izlagali potencijalnim investitorima...

Jučer su  studenti   diplomskog  studija „Šumarske tehnike,  tehnologije i menadžment”  u  okviru kolegija  „Management  i  poduzetništvo  u  šumarstvu”  pod  voditeljstvom  prof. dr.  sc. Ivana Martinića i  asistenata  doc.  dr.  sc.  Matije  Landekića idr.  sc.  Matije  Bakarića posjetili  startup konferenciju „Zagreb Connect 2018”. Studenti su prisustvovali finalu natjecanja 17 startup-ova u kojem su njihovi kreatori svoje poslovne ideje izlagali potencijalnim investitorima, mreži ulagačkih institucija  i  poslovnim  anđelima.  Jednako  tako  Zagreb  Connect  2018  omogućio  je  studentima upoznavanje  ‘iz  prve  ruke’  s  najnovijim  trendovima  u  globalnom  poduzetništvu  te  posebno  s aktualnostima na domaćoj i inozemnoj start-up sceni. Zanimljivošću se izdvojila panel rasprava na temu kako uspješno prevesti startup ideju na globalnu razinu poslovanja. O tome su, više domaćih stručnjaka iz industrija visokih tehnologija, govorili  ugledni svjetski stručnjaci iz Izraela, SAD-a, Francuske, Belgije, Slovenije i Češke Reuplike.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Natječaj za zapošljavanje

za prijem izvršitelja (m/ž) u radni odnos na:

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.

Obavijest: EDUROAM bežična mreža

U funkciji je nova bežična mreža  na cjelokupnom prostoru Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

30.05.2019

Strategija znanstveno istraživačkih aktivnosti Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za razdoblje 2014-20

Ova Strategija daje strateški okvir razvoja znanstvenih istraživanja i inovacijske djelatnosti Fakulteta od 2014. do 2020. godine

29.05.2019

On-line studentska anketa za ljetni semestar akad. god. 2018./2019.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Natječaj za izbor

nastavnika na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju - docent

28.05.2019

Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

za poslove radnog mjesta II. vrste – VODITELJ PODODSJEKA U TAJNIŠTVU

Izvještaj BIOTEHNIJADA 2019

Studenti Šumarskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u razdoblju od 22.  do 26. svibnja su boravili u Poreču na međunarodnom sportsko-edukacijskom susretu BIOTEHNIJADA 2019.

copernicus_hackathon

Održana prezentacija Copernicus programa i Hackathona Zagreb