Obavijest o rezultatima natječaja za prijem u radni odnos (18092020)

Zagreb, 18. rujna 2020.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u „Narodnim novinama“ broj 81/2020. od 15. srpnja 2020. godine, Biltenu broj 134 Hrvatskog zavoda za zapošljavanje od 14. srpnja 2020. i na internetskim stranicama Šumarskog fakulteta)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta IV. vrste – SPREMAČICA, rad na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, da je nakon provedenog postupka za prijam u radni odnos izabrana:

•   kandidatkinja Ljubica Radić-Tunjić

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. prof. dr. sc. Tibor Pentek