Obavijest o izboru kandidata za izbor na radno mjesto asistent na projektu – Zavod za namještaj i drvne proizvode (30102019)

Zagreb, 30. listopada 2019.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 88/19 od 18. rujna 2019. godine, Večernjem listu, portalu EURAXESS i na internetskim stranicama Šumarskog fakulteta)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta I. vrste u suradničkom zvanju – asistent, na projektu „Inovativni proces površinske obrade drvnih ploča InnoCOAT“, na određeno vrijeme u trajanju od 36 mjeseci, u punom radnom vremenu, u Zavodu za namještaj i drvne proizvode,da je nakon provedenog postupka izabran:

Antonio Copak, mag. ing. techn. lign. (životopis kandidata)

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek