Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (01102019)

Zagreb, 1. listopada 2019.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u „Narodnim novinama“ 18. rujna 2019. godine, Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i na internetskim stranicama Šumarskog fakulteta)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove položajnog radnog mjesta II. vrste – VODITELJ PODODSJEKA U TAJNIŠTVU, interni naziv: voditelj javne nabave, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu,da je nakon provedenog postupka za prijam u radni odnos izabrana:

• IVA RIMAC, dipl. iur.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.