Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (14022020)

Zagreb, 14. veljače 2020.

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u „Narodnim novinama“ broj 7/19 od 17. siječnja 2020. godine, Hrvatskom zavodu za zapošljavanje 15. siječnja 2020. i na internetskim stranicama Šumarskog fakulteta)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjestaIII. vrste – PORTIR, rad na određeno vrijeme od jedne godine, u punom radnom vremenu, uz probni rad od dva mjeseca, da je nakon provedenog postupka za prijam u radni odnos izabran:

•   kandidat BORISLAV DUJMENOVIĆ

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. prof. dr. sc. Tibor Pentek

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.