Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (20122019)

Zagreb, 20. 12. 2019.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 110/19 od 15. studenoga 2019. godine, Večernjem listu, portalu EURAXESS i na internetskim stranicama Šumarskog fakulteta)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta I. vrste u suradničkom zvanju – asistent, u znanstvenom području Biotehničke znanosti, znanstveno polje: Šumarstvo, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, do povratka privremeno odsutnih zaposlenica, da su nakon provedenog postupka izabrani:

za asistenta na Zavodu za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku

Marko Bačurin, mag. ing. silv.

za asistenta na Zavodu za zaštitu šuma i lovno gospodarenje

Marko Boljfetić, mag. ing. silv.

za asistenta na Zavodu za šumarske tehnike i tehnologije

David Janeš, mag. ing. silv.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.