Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (25112021)

Zagreb, 24. studenoga 2021.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen na internetskoj stranici Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, Biltenu HZZ-a te uNarodnim novinama broj 113/2021 od 20. listopada 2021.)

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu (dalje u tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj:

•   za izbor jednog izvršitelja (m/ž) III. vrste – stolar, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, uz probni rad od dva (2) mjeseca, da je nakon provedenog postupka izabran:

Tomislav Burek-Svetec

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek