Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (28052019)

za poslove radnog mjesta II. vrste – VODITELJ PODODSJEKA U TAJNIŠTVU

Zagreb, 28.05.2019.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u „Narodnim novinama“ 26. travnja 2019. godine, Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i na internetskim stranicama Šumarskog fakulteta)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta II. vrste – VODITELJ PODODSJEKA U TAJNIŠTVU, interni naziv: voditelj javne nabave, na određeno vrijeme od 1 godine uz probni rad od tri mjeseca u punom radnom vremenu,da je nakon provedenog postupka za prijam u radni odnos izabrana:

• IVA RIMAC, dipl. iur.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.