Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (29072019)

Zagreb, 29. 07.2019.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen 15. srpnja 2019. u Biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje br. 135)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta III. vrste – ADMINISTRATIVNI TAJNIKU DEKANOVU UREDU–  1 izvršitelj (m/ž) na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu do povratka na rad nenazočne zaposlenice (rodiljni i roditeljski dopust),da je nakon provedenog postupka za prijam u radni odnos izabrana:

1. Kandidatkinja Kristina Dedi
  2.  Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.