Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (29072019)

Zagreb, 29. 07.2019.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen 15. srpnja 2019. u Biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje br. 135)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta III. vrste – ADMINISTRATIVNI TAJNIKU DEKANOVU UREDU–  1 izvršitelj (m/ž) na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu do povratka na rad nenazočne zaposlenice (rodiljni i roditeljski dopust),da je nakon provedenog postupka za prijam u radni odnos izabrana:

1. Kandidatkinja Kristina Dedi
  2.  Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.