Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (31052021)

Zagreb, 31. svibnja 2021.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 32/2021 od 31. ožujka 2021. godine, Večernjem listu, portalu EURAXESS i na internetskim stranicama Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije)

Šumarski fakultet (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta I. vrste u suradničkom zvanju – asistent, u znanstvenom području Biotehničke znanosti, znanstveno polje: Drvna tehnologija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, u Zavodu za namještaj i drvne proizvode, da je nakon provedenog postupka izabran:

Tomislav Gržan, mag. ing. techn. lign.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek