OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA -Radno mjesto III.vrste - računovodstveni referent za plaćanje (15.09.2022)

Zagreb, 15. rujna 2022.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 84/2022 od 20. srpnja 2022. godine, internetskoj stranici HZZ-a i na internetskim stranicama Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije)

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta III. vrste, računovodstveni referent- financijski knjigovođa (interni naziv radnog mjesta: računovodstveni referent za plaćanje), na određeno vrijeme od jedne godine, u punom radnom vremenu da je nakon provedenog postupka izabrana:

Melita Plivelić

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek