Laboratorij za ispitivanje namještaja i dijelova za namještaj (LIN)

LIN obavlja ispitivanja kvalitete u akreditiranom području i izvan njega u skladu sa zahtjevima HRN EN u području namještaja, dijelova za namještaj, površinske obrade, boja i lakova, ljepila i lijepljenih spojeva, dječjih igrališta i dječje opreme i dr. Osim toga provodi znanstvena istraživanja i ekspertize.

Laboratorij za ispitivanje namještaja i dijelova za namještaj

LIN je prvi laboratorij u Hrvatskoj koji ima akreditiranu sposobnost procjene zapaljivosti ojastučenog namještaja i madraca uz tinjajuću cigaretu i plamen šibice kao izvore paljenja. Također je prvi laboratorij u Hrvatskoj akreditiran za ispitivanje dječjih igrališta I igrališnih površina, a u okviru svoje djelatnosti provodi postinstalacijske nadzore dječjih igrališta, opreme i igrališnih površina. Popis metoda ispitivanja iz područja akreditacije možete pronaći na https://laboratorij-lin.weebly.com/akreditacija-haa.html.

U laboratoriju se izvode laboratorijske vježbe sa studentima preddiplomskih, diplomskih i doktorskog studija Drvnotehnološkoga odsjeka.

18.02.2020

Ljetne škole

12.02.2020

Dani otvorenih vrata Šumarskog fakulteta

U petak 24. i u subotu 25. travnja 2020. od 10 do 17 sati na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održati će se Dani otvorenih vrata namijenjeni maturantima te široj zainteresiranoj javnosti.

05.02.2020

Objava natječaja za izbor (05022020)

u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta