Laboratorij za ispitivanje namještaja i dijelova za namještaj (LIN)

LIN obavlja ispitivanja kvalitete u akreditiranom području i izvan njega u skladu sa zahtjevima HRN EN u području namještaja, dijelova za namještaj, površinske obrade, boja i lakova, ljepila i lijepljenih spojeva, dječjih igrališta i dječje opreme i dr. Osim toga provodi znanstvena istraživanja i ekspertize.

Laboratorij za ispitivanje namještaja i dijelova za namještaj

LIN je prvi laboratorij u Hrvatskoj koji ima akreditiranu sposobnost procjene zapaljivosti ojastučenog namještaja i madraca uz tinjajuću cigaretu i plamen šibice kao izvore paljenja. Također je prvi laboratorij u Hrvatskoj akreditiran za ispitivanje dječjih igrališta I igrališnih površina, a u okviru svoje djelatnosti provodi postinstalacijske nadzore dječjih igrališta, opreme i igrališnih površina. Popis metoda ispitivanja iz područja akreditacije možete pronaći na https://laboratorij-lin.weebly.com/akreditacija-haa.html.

U laboratoriju se izvode laboratorijske vježbe sa studentima preddiplomskih, diplomskih i doktorskog studija Drvnotehnološkoga odsjeka.

18.11.2019

Obavijest 3 - STEM stipendije

VAŽNO - II. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.