On-line studentska anketa za ljetni semestar akad. god. 2018./2019.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Poštovane studentice i studenti,

Od 17.05.2019. do 09.06.2019 provoditi će se anonimna studentska anketa kojom možete vrednovati rad nastavnika na našem Fakultetu u ljetnom semestru. Anketa se provodi on-line kroz ISVU sustav (www.isvu.hr/studomat). Za popunjavanje ankete putem ISVU sustava potreban je uobičajeni identifikacijski kod (AAI@EduHr) koji služi samo za pristup studomatu. Anketa je u potpunosti anonimna, nakon popunjavanja ankete Vaše ocjene nije moguće povezati s Vašim identitetom. Ostaje samo evidentirano da je netko od studenata popunio anketu.

Uključite se u anketu i dajte svoj prilog usavršavanju sustava kvalitete primjerenog atraktivnosti naših studija.

Prodekani
                                                   Šumarskog i Drvnotehnološkog odsjeka