On-line studentska anketa za ljetni semestar akad. god. 2018./2019.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Poštovane studentice i studenti,

Od 17.05.2019. do 09.06.2019 provoditi će se anonimna studentska anketa kojom možete vrednovati rad nastavnika na našem Fakultetu u ljetnom semestru. Anketa se provodi on-line kroz ISVU sustav (www.isvu.hr/studomat). Za popunjavanje ankete putem ISVU sustava potreban je uobičajeni identifikacijski kod (AAI@EduHr) koji služi samo za pristup studomatu. Anketa je u potpunosti anonimna, nakon popunjavanja ankete Vaše ocjene nije moguće povezati s Vašim identitetom. Ostaje samo evidentirano da je netko od studenata popunio anketu.

Uključite se u anketu i dajte svoj prilog usavršavanju sustava kvalitete primjerenog atraktivnosti naših studija.

Prodekani
                                                   Šumarskog i Drvnotehnološkog odsjeka

01.08.2019

Natjecanje - Stablo godine (Tree of The Year)

Natjecanje je započelo 01. kolovoza 2019. godine, a pobjednik će se kandidirati na finale natjecanja Europsko stablo 2020. godine.

15.07.2019

CEEPUS - "freemover" prijave

Omogućene prijave za mobilnost izvan CEEPUS mreža.

15.07.2019

Nastavnici položili ispite iz engleskog jezika

Troje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta položili su Cambridge English ispite. Također, dvoje nastavnika Šumarskog odsjeka uspješno su završili semestralne tečajeve engleskog jezika.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.