Poziv na interaktivno predavanje: Čemu služi Faks? - promjena lokacije predavanja

Obavijest:

#Važno!  #Promjena lokacije!

Čemu služi Faks? (Učenje, socijalizacija, karijera)

Poštovane kolegice, poštovani kolege, zbog velikog interesa studenata i prostornih ograničenja, Sveučilište Vas moli i sa zadovoljstvom poziva da novu sezonu edukacija otvorimo u dvorani većeg kapaciteta – Auli Rektorata - (zgrada Rektorata i Pravnog fakulteta – po ulasku u zgradu, lijevo) – Trg Republike Hrvatske 14.

Vidimo se sutra!

POZIV

INTERAKTIVNO PREDAVANJE

Čemu služi Faks?

(učenje, socijalizacija, karijera)

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

pozivamo Vas na interaktivno predavanje: Kako i što učiti?

Predavanjem će se obuhvatiti:

• što bi trebalo znati osim onoga što učiš na studiju
  • demistificirati (odmaknuti se od) popularno-psihološke pristupe
  • uvod u funkcionalistički pristup - omogućiti razumijevanje i primjenu temeljnih koncepata

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija.

Mjesto i termin predavanja:

• Studentski centar Zagreb, Savska 25
    • Stablo znanja - 1. kat, glavna zgrada
  • 22.10. (utorak), od 17:00 do 18:30 sati

Iskustva sudionika prijašnjih predavanja (što im se svidjelo):

• „Učenje (proširivanje gradiva), socijaliziranje, manipuliranje (jer je oke xD), prošireni vidici u pogledu učenja i stava prema tome.“
  • „Bili su mi korisni savjeti o komunikaciji i informacija o spavanju te količini stvari koje možemo zapamtiti.“
  • „Psihološke dijelove, te socijalističke, komunikacijske vještine. Pristup učenju, općenito životu te organizaciji.“
  • „Struktura predavanja. Komunikacija sa studentima. Dobro iskorišteno vrijeme.“
  • „Otvoreni pristup, interaktivnost, zabavan način pristupanju sadržaju.“

Facebook događaj: https://www.facebook.com/events/2863989963628515/

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych. (više o predavaču: LINK)

18.02.2020

Ljetne škole

12.02.2020

Dani otvorenih vrata Šumarskog fakulteta

U petak 24. i u subotu 25. travnja 2020. od 10 do 17 sati na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održati će se Dani otvorenih vrata namijenjeni maturantima te široj zainteresiranoj javnosti.

05.02.2020

Objava natječaja za izbor (05022020)

u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta