Poziv na interaktivno predavanje: Čemu služi Faks? - promjena lokacije predavanja

Obavijest:

#Važno!  #Promjena lokacije!

Čemu služi Faks? (Učenje, socijalizacija, karijera)

Poštovane kolegice, poštovani kolege, zbog velikog interesa studenata i prostornih ograničenja, Sveučilište Vas moli i sa zadovoljstvom poziva da novu sezonu edukacija otvorimo u dvorani većeg kapaciteta – Auli Rektorata - (zgrada Rektorata i Pravnog fakulteta – po ulasku u zgradu, lijevo) – Trg Republike Hrvatske 14.

Vidimo se sutra!

POZIV

INTERAKTIVNO PREDAVANJE

Čemu služi Faks?

(učenje, socijalizacija, karijera)

Poštovane kolegice, poštovani kolege,

pozivamo Vas na interaktivno predavanje: Kako i što učiti?

Predavanjem će se obuhvatiti:

• što bi trebalo znati osim onoga što učiš na studiju
  • demistificirati (odmaknuti se od) popularno-psihološke pristupe
  • uvod u funkcionalistički pristup - omogućiti razumijevanje i primjenu temeljnih koncepata

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija.

Mjesto i termin predavanja:

• Studentski centar Zagreb, Savska 25
    • Stablo znanja - 1. kat, glavna zgrada
  • 22.10. (utorak), od 17:00 do 18:30 sati

Iskustva sudionika prijašnjih predavanja (što im se svidjelo):

• „Učenje (proširivanje gradiva), socijaliziranje, manipuliranje (jer je oke xD), prošireni vidici u pogledu učenja i stava prema tome.“
  • „Bili su mi korisni savjeti o komunikaciji i informacija o spavanju te količini stvari koje možemo zapamtiti.“
  • „Psihološke dijelove, te socijalističke, komunikacijske vještine. Pristup učenju, općenito životu te organizaciji.“
  • „Struktura predavanja. Komunikacija sa studentima. Dobro iskorišteno vrijeme.“
  • „Otvoreni pristup, interaktivnost, zabavan način pristupanju sadržaju.“

Facebook događaj: https://www.facebook.com/events/2863989963628515/

Predavač: Božidar Nikša Tarabić, mag.psych. (više o predavaču: LINK)

18.11.2019

Obavijest 3 - STEM stipendije

VAŽNO - II. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.