Poziv na svečanu Misu zahvalnicu Te Deum.

Poziv rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa i dekana Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta prof. dr. sc. Maria Cifraka na svečanu Misu zahvalnicu Te Deum.

Njome će se u četvrtak 6. lipnja 2019. u 19 sati u zagrebačkoj katedrali tradicionalno obilježiti završetak 350. akademske godine (2018./2019.). Euharistijsko slavlje predvodit će mons. Ivan Šaško, pomoćni biskup zagrebački.

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.