Predavanje za studente: "MOTIVIRAJ SE"

Nakon uspješnih motivacijskih dana u siječnju 2019., očekuje vas nova doza motivacije od 30. svibnja do 1. lipnja 2019.!

Pred ljetne ispitne rokove donosimo vam predavanja vrhunskih profesora i stručnjaka s Medicinskog i Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, ali i kviz znanja!

U četvrtak, 30. svibnja od 16 sati u prostorijama Stabla znanja na prvom katu Studentskog centra će profesor Dražen Begić, pročelnik Katedre za psihijatriju i psihološku medicinu Medicinskog fakulteta, održati izlaganje na temu Anksioznost i stres tijekom studiranja. Kako se nositi s njima? jer upravo je jedan od najljepših perioda u životu mladog čovjeka često popraćen nervozom, tjeskobom i stresom. Profesor Begić donosi odgovore na pitanje kako ih pobijediti, zato pozivamo sve zainteresirane kolege da se odazovu na ovo zanimljivo predavanje!

Mnogi studenti tijekom učenja koriste "pomagala" za poboljšanje koncentracije, uglavnom se radi o kofeinu, guarani ili raznim čajevima, što je uzrok predavanju Kognitivni doing: guarana, kofein i ostali stimulansi koje će održati profesorice Lidija Bach-Rojecky i Marijana Zovko Končić s Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta u petak, 31. svibnja od 18 sati u prostorijama Stabla znanja na prvom katu Studentskog centra.

Subota je dan za zabavu i opuštanje, stoga su organizatori projekta pripremili kviz znanja o popularnim televizijskim serijama, poput Igre prijestolja i obećali nagrade! Da bi se sudjelovalo u subotu, 1. lipnja od 18 sati u klubu Roko (Jarunska ulica 5), potrebno je prijaviti se https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSef4QMIt-J8iU9l7ikONwBMy3KbKkF-CGqQG74pat5XEV_ljQ/viewform?usp=send_form.

Predavanje za studente "Motiviraj se"

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.