Predavanje za studente: "MOTIVIRAJ SE"

Nakon uspješnih motivacijskih dana u siječnju 2019., očekuje vas nova doza motivacije od 30. svibnja do 1. lipnja 2019.!

Pred ljetne ispitne rokove donosimo vam predavanja vrhunskih profesora i stručnjaka s Medicinskog i Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta, ali i kviz znanja!

U četvrtak, 30. svibnja od 16 sati u prostorijama Stabla znanja na prvom katu Studentskog centra će profesor Dražen Begić, pročelnik Katedre za psihijatriju i psihološku medicinu Medicinskog fakulteta, održati izlaganje na temu Anksioznost i stres tijekom studiranja. Kako se nositi s njima? jer upravo je jedan od najljepših perioda u životu mladog čovjeka često popraćen nervozom, tjeskobom i stresom. Profesor Begić donosi odgovore na pitanje kako ih pobijediti, zato pozivamo sve zainteresirane kolege da se odazovu na ovo zanimljivo predavanje!

Mnogi studenti tijekom učenja koriste "pomagala" za poboljšanje koncentracije, uglavnom se radi o kofeinu, guarani ili raznim čajevima, što je uzrok predavanju Kognitivni doing: guarana, kofein i ostali stimulansi koje će održati profesorice Lidija Bach-Rojecky i Marijana Zovko Končić s Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta u petak, 31. svibnja od 18 sati u prostorijama Stabla znanja na prvom katu Studentskog centra.

Subota je dan za zabavu i opuštanje, stoga su organizatori projekta pripremili kviz znanja o popularnim televizijskim serijama, poput Igre prijestolja i obećali nagrade! Da bi se sudjelovalo u subotu, 1. lipnja od 18 sati u klubu Roko (Jarunska ulica 5), potrebno je prijaviti se https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSef4QMIt-J8iU9l7ikONwBMy3KbKkF-CGqQG74pat5XEV_ljQ/viewform?usp=send_form.

Predavanje za studente "Motiviraj se"

01.08.2019

Natjecanje - Stablo godine (Tree of The Year)

Natjecanje je započelo 01. kolovoza 2019. godine, a pobjednik će se kandidirati na finale natjecanja Europsko stablo 2020. godine.

15.07.2019

CEEPUS - "freemover" prijave

Omogućene prijave za mobilnost izvan CEEPUS mreža.

15.07.2019

Nastavnici položili ispite iz engleskog jezika

Troje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta položili su Cambridge English ispite. Također, dvoje nastavnika Šumarskog odsjeka uspješno su završili semestralne tečajeve engleskog jezika.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.