Studenti Šumarskog fakulteta posjetili startup konferenciju "Zagreb Connent 2018"

Studenti su prisustvovali finalu natjecanja 17 startup-ova u kojem su njihovi kreatori svoje poslovne ideje izlagali potencijalnim investitorima...

Jučer su  studenti   diplomskog  studija „Šumarske tehnike,  tehnologije i menadžment”  u  okviru kolegija  „Management  i  poduzetništvo  u  šumarstvu”  pod  voditeljstvom  prof. dr.  sc. Ivana Martinića i  asistenata  doc.  dr.  sc.  Matije  Landekića idr.  sc.  Matije  Bakarića posjetili  startup konferenciju „Zagreb Connect 2018”. Studenti su prisustvovali finalu natjecanja 17 startup-ova u kojem su njihovi kreatori svoje poslovne ideje izlagali potencijalnim investitorima, mreži ulagačkih institucija  i  poslovnim  anđelima.  Jednako  tako  Zagreb  Connect  2018  omogućio  je  studentima upoznavanje  ‘iz  prve  ruke’  s  najnovijim  trendovima  u  globalnom  poduzetništvu  te  posebno  s aktualnostima na domaćoj i inozemnoj start-up sceni. Zanimljivošću se izdvojila panel rasprava na temu kako uspješno prevesti startup ideju na globalnu razinu poslovanja. O tome su, više domaćih stručnjaka iz industrija visokih tehnologija, govorili  ugledni svjetski stručnjaci iz Izraela, SAD-a, Francuske, Belgije, Slovenije i Češke Reuplike.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.