Studenti Šumarskog fakulteta posjetili startup konferenciju "Zagreb Connent 2018"

Studenti su prisustvovali finalu natjecanja 17 startup-ova u kojem su njihovi kreatori svoje poslovne ideje izlagali potencijalnim investitorima...

Jučer su  studenti   diplomskog  studija „Šumarske tehnike,  tehnologije i menadžment”  u  okviru kolegija  „Management  i  poduzetništvo  u  šumarstvu”  pod  voditeljstvom  prof. dr.  sc. Ivana Martinića i  asistenata  doc.  dr.  sc.  Matije  Landekića idr.  sc.  Matije  Bakarića posjetili  startup konferenciju „Zagreb Connect 2018”. Studenti su prisustvovali finalu natjecanja 17 startup-ova u kojem su njihovi kreatori svoje poslovne ideje izlagali potencijalnim investitorima, mreži ulagačkih institucija  i  poslovnim  anđelima.  Jednako  tako  Zagreb  Connect  2018  omogućio  je  studentima upoznavanje  ‘iz  prve  ruke’  s  najnovijim  trendovima  u  globalnom  poduzetništvu  te  posebno  s aktualnostima na domaćoj i inozemnoj start-up sceni. Zanimljivošću se izdvojila panel rasprava na temu kako uspješno prevesti startup ideju na globalnu razinu poslovanja. O tome su, više domaćih stručnjaka iz industrija visokih tehnologija, govorili  ugledni svjetski stručnjaci iz Izraela, SAD-a, Francuske, Belgije, Slovenije i Češke Reuplike.

18.02.2020

Ljetne škole

12.02.2020

Dani otvorenih vrata Šumarskog fakulteta

U petak 24. i u subotu 25. travnja 2020. od 10 do 17 sati na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održati će se Dani otvorenih vrata namijenjeni maturantima te široj zainteresiranoj javnosti.

05.02.2020

Objava natječaja za izbor (05022020)

u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta

03.02.2020