Studenti Šumarskog fakulteta posjetili startup konferenciju "Zagreb Connent 2018"

Studenti su prisustvovali finalu natjecanja 17 startup-ova u kojem su njihovi kreatori svoje poslovne ideje izlagali potencijalnim investitorima...

Jučer su  studenti   diplomskog  studija „Šumarske tehnike,  tehnologije i menadžment”  u  okviru kolegija  „Management  i  poduzetništvo  u  šumarstvu”  pod  voditeljstvom  prof. dr.  sc. Ivana Martinića i  asistenata  doc.  dr.  sc.  Matije  Landekića idr.  sc.  Matije  Bakarića posjetili  startup konferenciju „Zagreb Connect 2018”. Studenti su prisustvovali finalu natjecanja 17 startup-ova u kojem su njihovi kreatori svoje poslovne ideje izlagali potencijalnim investitorima, mreži ulagačkih institucija  i  poslovnim  anđelima.  Jednako  tako  Zagreb  Connect  2018  omogućio  je  studentima upoznavanje  ‘iz  prve  ruke’  s  najnovijim  trendovima  u  globalnom  poduzetništvu  te  posebno  s aktualnostima na domaćoj i inozemnoj start-up sceni. Zanimljivošću se izdvojila panel rasprava na temu kako uspješno prevesti startup ideju na globalnu razinu poslovanja. O tome su, više domaćih stručnjaka iz industrija visokih tehnologija, govorili  ugledni svjetski stručnjaci iz Izraela, SAD-a, Francuske, Belgije, Slovenije i Češke Reuplike.

01.08.2019

Natjecanje - Stablo godine (Tree of The Year)

Natjecanje je započelo 01. kolovoza 2019. godine, a pobjednik će se kandidirati na finale natjecanja Europsko stablo 2020. godine.

15.07.2019

CEEPUS - "freemover" prijave

Omogućene prijave za mobilnost izvan CEEPUS mreža.

15.07.2019

Nastavnici položili ispite iz engleskog jezika

Troje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta položili su Cambridge English ispite. Također, dvoje nastavnika Šumarskog odsjeka uspješno su završili semestralne tečajeve engleskog jezika.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.