Upisi u prvu godinu prijediplomskih studija za ak. god. 2023/2024.

OBAVIJEST O UPISU  NA PRIJEDIPLOMSKE STUDIJE U JESENSKOM UPISNOM ROKU

Postupak provođenja upisa

• Upisi u I. godinu sveučilišnih prijediplomskih studija Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2023./2024., u jesenskom upisnom roku provodit će se 19. rujna 2023. (utorak), u vremenu od 9:00 -13:00 sati, u Studentskoj referadi Fakulteta, soba 058 – (žuta zgrada), na adresi Svetošimunska cesta 23, Zagreb.

Komplet upisnih materijala podiže se u Studentskoj referadi.

Broj slobodnih mjesta za jesenski upisni rok po studijima:

STUDIJ

Broj slobodnih mjesta

Šumarstvo

9

Urbano šumarstvo, zaštita prirode i okoliša

28

Drvna tehnologija

16

Stručni studij Drvna tehnologija Vinkovci

29

• Upisi u I. godinu stručnog prijediplomskog studija Drvna tehnologija – Vinkovci, Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2023./2024., u jesenskom upisnom roku provodit će se 22. rujna 2023. (petak), u vremenu od 16:00 – 18:00 sati u glazbenoj školi Josipa Runjanina, H. D. Genschera 16E, Vinkovci.

Komplet upisnih materijala dobiva se na mjestu upisa.

Dokumenti koje je potrebno ponijeti i priložiti pri upisu

Pristupnik je dužan ponijeti i priložiti sljedeće dokumente za upis u prvu godinu studija:

• svjedodžbu ili potvrdu o položenim ispitima državne mature (izvornik)
  • potvrdu o prebivalištu ili presliku osobne iskaznice s obje strane
  • jednu fotografiju formata 6 x 4 cm
  • potvrdu o uplati troškova upisa u iznosu 47,00 eura – uplaćuje se na žiro račun Fakulteta
    • IBAN: HR0923600001101340148
    • poziv na broj:
      • Šumarstvo i Urbano šumarstvo, zaštita prirode i okoliša – 501010
      • Drvna tehnologija – 501011
      • stručni studij Drvna tehnologija – 50111

opis plaćanja: Upisnina za I. godinu

• pristupnici koji su srednju školu završili u inozemstvu prilažu rješenje o nostrifikaciji dokumenata
  • pristupnici koji su srednju školu završili prije 2010. godine svjedodžbu o maturi (izvornik).

Pristupnici koji prvi puta upisuju prvu godinu prijediplomskog studija ne plaćaju participaciju u troškovima studija.

Pristupnici koji su već bili upisani na neki od redovitih studijskih programa u RH plaćaju troškove participacije. Participacija školarine iznosi 1.147,87 eura i moguće ju je platiti odjednom ili u dvije jednake rate (1. rata kod upisa)

Komplet upisnog materijala (matični list, upisni list) podiže se u auli Fakulteta ispred Studentske referade, odnosno na mjestu upisa u Vinkovcima (za stručni prijediplomski studij Drvna tehnologija), uz predočenje uplatnice o plaćenim troškovima upisa – upisnini.

* Važna napomena:  svaki pristupnik prilikom upisa mora znati svoj upisni broj iz sustava Postani student

** Važne napomene:

1. Pristupnici su se dužni upisati osobno i u propisanom roku. U slučaju opravdane spriječenosti pristupnike može upisati i druga osoba temeljem punomoći ovjerene kod javnog bilježnika.
  2. Pristupnicima koji ne upišu studijski program na kojem su ostvarili pravo upisa i dobili upisni broj, Fakultet će naplatiti oportunitetni trošak nepopunjenog upisnog mjesta u iznosu jednogodišnje participacije studenta u troškovima studija (1.147,87 eura).

Za sve dodatne informacije možete se obratiti Studentskoj referadi:

• Danijela Piršljin Bunjevčević, dipl.iur. - voditeljica Studentske referade

tel.: +385 1 2352 400

fax.: +385 1 2352 496

e-mail: studref@sumfak.hr

e-mail: dpirsljin@sumfak.hr

• Branka Devčić, stručna referentica u Studentskoj referadi

tel.: +385 1 2352 575

e-mail: bdevcic@sumfak.hr

• Mirjana Prša, stručna referentica u Studentskoj referadi

tel.: +385 1 2352 516

e-mail: mprsa@sumfak.hr