Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

Zagreb, 09. studenoga 2023.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen na internetskoj stranici Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, Biltenu HZZ-a te u Narodnim novinama broj 118/2023 od 11. listopada 2023.)

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu (dalje u tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj:

za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto IV. vrste – pomoćni radnik u šumskom vrtu u Zavodu za nastavno-pokusne šumske objekte s mjestom rada u Velikoj, NPŠO Velika, na određeno vrijeme od 6 mjeseci, u punom radnom vremenu, da je nakon provedenog postupka izabrana:

Đurđa Marinić

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan
prof. dr. sc. Josip Margaletić, v.r.