ISKAZ INTERESA ZA PRIORITETNO CIJEPLJENJE

Poziv studentima Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije na prijavu za cijepljenje u organizaciji Ureda za zaštitu zdravlja studenata Sveučilišta u Zagrebu

Poštovane studentice i studenti,

Ureda za zaštitu zdravlja studenata Sveučilišta u Zagrebu je objavio poziv za prijavu zainteresiranih studenata koji zadovoljavaju uvjete za prioritetno cijepljenje, dakle studenata koji, da bi uspješno završili akademsku godinu 2020/21., moraju postići ishode učenja koji podrazumijevaju nastavu:

•              u kojoj su u kontaktu s osobama koje zbog svojih bolesti ili zdravstvenih stanja imaju povećan rizik obolijevanja od bolesti COVID-19

•              koju obavljaju u ustanovama zdravstvene ili socijalne skrbi

•              u kojoj su u kontaktu s osjetljivim skupinama (djeca, osobe s invaliditetom, starije osobe)

•              koja je neophodna, višesatna, kontaktna, uz poštivanje svih epidemioloških mjera

•              u kojoj može doći do brzog prijenosa i širenja bolesti.

Svi koji smatraju da udovoljavaju navedenim kriterijima mogu se prijaviti ispunjavanjem obrasca putem linka: https://forms.gle/vmQCAadQR3MvVvHd9

Prijavom iskazujete interes i davanjem svojih osobnih podataka dajete dozvolu da se dostavljeni osobni podatci mogu, kada to bude potrebno, proslijediti Hrvatskom zavodu za javno zdravstvo. Određivanje prioriteta i redoslijeda cijepljenja isključivo je u nadležnosti Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Za potpunu prijavu potrebno je ispuniti cijeli obrazac i kliknuti PODNESI. Slanjem prijave Vaši podatci bit će proslijeđeni upravi Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije.

Ukoliko imate bilo kakva pitanja slobodno me nazovite na broj iz potpisa ili 0917886347

lp

Lucija Marković, mag. ing. dt.

Voditeljica centra za stručnu praksu i razvoj karijera

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije

Tel.: +385 1 235 25 74