Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (15032022)

Zagreb, 15. ožujka 2022.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 21/2022 od 18. veljače 2022. godine, internetskoj stranici HZZ-a i na internetskim stranicama Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije)

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove rukovoditelja odsjeka u središnjoj službi, interni naziv: voditelj Ureda za javnu nabavu Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu da je nakon provedenog postupka izabrana:

Zdenka Pihir, dipl. ing. drv. teh.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek