Upoznavanje rasadnika, otkrivanje uzbudljivih novih tehnologija i materijala za proizvodnju budućnosti – sve to i još više na Danima otvorenih vrata Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije!

Jesi li dovoljno jak da bi bio šumar? Koliko je stablo visoko i kako izraditi vlastiti herbarij? Zanima te kako izgleda proces dizajniranja proizvoda od drva? Znaš li što su to potkornjaci? Zaviri u svijet dizajna,  otkrij što drvo čini drvom. Postani Horatio Caine za drvo na jedan dan i otkrij tajne povijesnog drva u epizodi CSI Wood.

Pridruži nam se na Danima otvorenih vrata Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije koji će se, nakon dvije godine stanke, održati 13. i 14. svibnja u prostorijama Fakulteta.

Kroz brojne radionice predstavit ćemo šumarsku i drvnotehnološku struku te znanstveno i stručno djelovanje FŠDT-a. Imat ćeš mogućnost obilaska prostorija, predavaonica i laboratorija gdje će ti nastavnici, suradnici i studenti rado i spremno odgovarati na pitanja.

Što možeš očekivati od Dana otvorenih vrata Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije?

• 25+ radionica
  • 50+ predavača
  • slobodan pristup laboratorijima FŠDT-a
  • paralelni program u prostorijama Fakulteta
  • prilike za upoznavanje predavača, budućih kolega, ljudi koji slično razmišljaju
  • radionice, kvizove, predavanja, dodatne sadržaje i programe
  • inspirativno okruženje

Za više informacija, prati našu web stranicu i društvene mreže Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije.

Dođi i otkrij zašto je našim studentima Fakultet šumarstva i drvne tehnologije bio prirodni odabir. Vidimo se na Danima otvorenih vrata, 13. i 14. svibnja!