Obavijest: EDUROAM bežična mreža

U funkciji je nova bežična mreža  na cjelokupnom prostoru Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Poštovane studentice i studenti,

Sa velikom radošću obavještavamo Vas da je uspješno završen projekt postavljanja "eduroam wireless-a" na cijelom Šumarskom fakultetu.

Nova bežična mreža od danas je u funkciji na cjelokupnom prostoru, starog i novog dijela Šumarskog fakulteta.

Izvan funkcije bežične EDUROAM mreže bit će još jedno kraće vrijeme samo prizemlje IV. paviljona (stare zgrade) dok se mrežna oprema ne vrati sa servisa.

Pristup bežičnoj mreži imaju svi zaposlenici i studenti iz sustava znanosti i obrazovanja preko AAI@EduHr identiteta.

Bežičnoj mreži možete pristupiti tako da sa linka eduroam installer-a preuzmete instalaciju za platformu (Windows 10, Windows 7, Andriod OS, Chrome OS, iOS) koju koristite.

Kada pokrenete instalaciju koristite vlastiti AAI@EduHr identitet (username i password).

Više o EDUROAM usluzi možete pročitati na linku.

Rukovodstvo Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Natječaj za zapošljavanje

za prijem izvršitelja (m/ž) u radni odnos na:

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.

Obavijest: EDUROAM bežična mreža

30.05.2019

Strategija znanstveno istraživačkih aktivnosti Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu za razdoblje 2014-20

Ova Strategija daje strateški okvir razvoja znanstvenih istraživanja i inovacijske djelatnosti Fakulteta od 2014. do 2020. godine

29.05.2019

On-line studentska anketa za ljetni semestar akad. god. 2018./2019.

Anonimna studentska anketa - vrednovanje rada nastavnika na našem Fakultetu

Natječaj za izbor

nastavnika na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju - docent

28.05.2019

Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

za poslove radnog mjesta II. vrste – VODITELJ PODODSJEKA U TAJNIŠTVU

Izvještaj BIOTEHNIJADA 2019

Studenti Šumarskog Fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u razdoblju od 22.  do 26. svibnja su boravili u Poreču na međunarodnom sportsko-edukacijskom susretu BIOTEHNIJADA 2019.

copernicus_hackathon

Održana prezentacija Copernicus programa i Hackathona Zagreb