Održana terenska nastava iz predmeta OSNOVE LOVNOGA GOSPODARENJA

Dana 23. 10. 2020. godine u sklopu praktične nastave iz predmeta Osnove lovnoga gospodarenja održana je terenska nastava za studente II godine preddiplomskog studija Šumarstvo.

Terenska nastava je održana na streljani Lovačkog društva "Fazan" Belovar Moravče za disciplinu "Trap".

Studenti su se tijekom terenske nastave upoznali s lovačkim oružjem i streljivom, pravilima rukovanja oružjem i streljivom, streljanom za leteće mete, te osnovnim mjerama sigurnosti. U praktičnom dijelu nastave proveli su gađanje statičkih i letećih meta.

Terenska nastava održana je u prisutnosti predmetnih nastavnika sa Zavoda za zaštitu šuma i lovno gospodarenje prof. dr. sc. Marijana Grubešića, prof. dr. sc. Krešimira Krapinca i doc. dr. sc. Kristijana Tomljanovića.