Upisi u više godine
UPIS U VIŠU (ILI ISTU) GODINU STUDIJA
Obavještavaju se studenti doktorskog studija Šumarstvo i drvna tehnologija da su dužni najkasnije do 1. studenoga 2025. godine regulirati svoj status na doktorskom studiju.
Status se regulira na jedan od sljedećih načina:
- upisom višeg semestra studija, ukoliko su ispunjeni svi uvjeti za upis sukladno članku 23 st. 2 i 3. Pravilnika o doktorskom studiju https://www.sumfak.unizg.hr/site/assets/files/3498/pravilnik_o_doktorskom_studiju_sumarstvo_i_drvna_tehnologija.pdf
- ponavljanjem semestra,
- upisom mirovanja studija (ako je odobreno od Odbora za doktorski studij i znanost)
Za reguliranje statusa studenti su obvezni:
- ispuniti Upisni list
- dostaviti ispunjeniobrazac ŠV-40 Prijavni list za doktorande upisane na doktorski studij
- dostaviti ispunjeni i potpisani obrazac DR.04 – Godišnji doktorandov izvještaj – ispunjava se putem baze OBAD
- obavijestiti svoje studijske savjetnike/mentore o obvezi dostave obrasca DR. 05 - Godišnji mentorov izvještaj o radu doktoranda koji je obvezan za upis sljedećeg semestra odnosno akademske godine
- dostaviti uplatnicu o plaćenim troškovima školarine (u slučaju upisa sljedećeg semestra, ponavljanje semestra se ne plaća).
VAŽNE NAPOMENE:
- Studentima koji do 1. studenoga 2025. ne reguliraju svoj status, automatski će biti evidentirano ponavljanje semestra u kojem su zadnji put bili upisani.
- Studenti koji ne izvrše obveze potrebne za upis ljetnog semestra u tekućoj akademskoj godini , za nastavak studija ne trebaju upisivati ponavljanje zimskog semestra. Ako ne izvrše obveze potrebne za upis ljetnog semestra do početka sljedeće akademske godine, studij nastavljaju upisivanjem ponavljanja zimskog semestra.
- Studenti koji su na početku akademske godine upisali šesti semestar nemaju obveze upisivati ljetni semestar.
Dokumentacija za upis dostavlja se osobno u Studentsku referadu ili putem e-maila: dpirsljin@sumfak.unizg.hr."
