YouTube
Instagram
Facebook
×
Department of Forestry

Employees

Predstojnik zavoda

Assistant prof. Ida Katičić Bogdan PhD

Docentica

Email: ikaticic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Spomenka Ratkajec

Administration officer

Email: sratkajec@sumfak.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Prof. Saša Bogdan PhD

Full professor

Email: sbogdan@sumfak.hr
više
Prof. Jozo Franjić

Distignuished professor

Email: jfranjic@sumfak.hr
više
Marilena Idžojtić
Prof. Marilena Idžojtić

Distignuished professor

Email: midzojtic@sumfak.hr
+385 1 2352522 više
Davorin Kajba
Prof. Davorin Kajba

Distinguished professor

Email: dkajba@sumfak.hr
više
Assistant prof. Daniel Krstonošić PhD

Assistant professor

Email: dkrstonosic@sumfak.hr
više
Igor Poljak
Assistant prof. Igor Poljak PhD

Assistant professor

Email: ipoljak@sumfak.hr
više
Krunoslav Sever
Assistant prof. Krunoslav Sever PhD

Assistant professor

Email: ksever@sumfak.hr
više
prof. Željko Škvorc

Full professor

Email: zskvorc@sumfak.hr
više
Martina Temunović
Assistant prof. Martina Temunović PhD

Assistant professor

Email: mtemunovic@sumfak.hr
više
Katarina Tumpa mag. ing. silv.

Assistant

Email: ktumpa@sumfak.hr
više
Antonio Vidaković mag. ing. silv.

asistent

Email: avidakovi@sumfak.hr
+385 1 2352 538 više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Renata Matković

Spremačica

Email: rmatkov@sumfak.hr
više
Aktualno

20.07.2021

Rezultati kreativnog likovnog natječaja „Osmisli svoj idealan radni Kutak“

Na kreativni likovni natječaj Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije „Osmisli svoj idealni radni kutak“ u kategoriji učenika osnovnih škola pristiglo je 13 radova, dok se u kategoriji učenika srednjih škola prijavilo dvoje sudionika.

14.04.2021

Zoom Webinar "Meet Unipd"

Webinar namjenjen studentima koji su zainteresirani za Erasmus+ studentsku razmjenu na University of Padua, Italija

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije