×
Department of Forestry

Employees

Predstojnik zavoda

prof. Željko Škvorc

Full professor

Email: skvorc@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Spomenka Ratkajec

Administration officer

Email: sratkajec@sumak.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Assistant prof. Ida Katičić Bogdan PhD

Docentica

Email: ikaticic@sumfak.hr
više
Prof. Saša Bogdan PhD

Full professor

Email: sbogdan@sumfak.hr
više
Prof. Jozo Franjić

Distignuished professor

Email: jfranjic@sumfak.hr
više
Marilena Idžojtić
Prof. Marilena Idžojtić

Distignuished professor

Email: midzojtic@sumfak.hr
+385 1 2352522 više
Davorin Kajba
Prof. Davorin Kajba

Distinguished professor

Email: dkajba@sumfak.hr
više
Assistant prof. Daniel Krstonošić PhD

Assistant professor

Email: dkrstonosic@sumfak.hr
više
Igor Poljak
Assistant prof. Igor Poljak PhD

Assistant professor

Email: ipoljak@sumfak.hr
više
Krunoslav Sever
Assistant prof. Krunoslav Sever PhD

Assistant professor

Email: ksever@sumfak.hr
više
Martina Temunović
Assistant prof. Martina Temunović PhD

Assistant professor

Email: mtemunovic@sumfak.hr
više
Katarina Tumpa mag. ing. silv.

Assistant

Email: ktumpa@sumfak.hr
više
Antonio Vidaković mag. ing. silv.
Email: avidakovi@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Nada Balšić

Cleaning lady

više
Aktualno

07.01.2020

PROGRAMI STUDENTSKE RAZMJENE

Šumarski fakultet poziva studente na informativna predavanja o programima studentske razmjene u srijedu 15.1.2020. u 14:00 h u učionici 133, smeđa zgrada.

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije