×
Department of Wood Technology

Staff

Predstojnik zavoda

prof. Ivica Grbac

distinguished professor

Email: igrbac@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Dubravka Cvetan Administration officer

Secretary

više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Assistant prof. Danijela Domljan

Assistant professor

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
prof. Vlatka Jirouš-Rajković PhD

distinguished professor

Email: vjirous@sumfak.hr
više
prof. Boris Ljuljka PhD

Profesor emeritus

Email: boljuljka@xnet.hr
više
Associate prof. Goran Mihulja PhD

Associate professor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
Josip Miklečić
Assistant prof. Josip Miklečić

Assistant professor

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
prof. Silvana Prekrat PhD

Full professor

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
prof. Hrvoje Turkulin

Distinguished professor

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
Associate prof. Zoran Vlaović

Associate professor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
Assistant prof. Vjekoslav Živković PhD

Assistant professor

Email: vzivkovic@sumfak.hr
više
Associate prof. Ivica Župčić

Associate professor

Email: izupcic@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Antonio Copak mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu „Inovativni proces površinske obrade drvnih ploča InnoCOAT“

Email: acopak@sumfak.hr
više
Danijel Mežnarić expert associate

laboratory technician

Email: dmeznaric@sumfak.hr
više
Ivka Mršić

Cleaning lady

više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Assistant

Email: anovosel@sumfak.hr
više
Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Expert associate

Email: izulj@sumfak.hr
više
Aktualno

07.01.2020

PROGRAMI STUDENTSKE RAZMJENE

Šumarski fakultet poziva studente na informativna predavanja o programima studentske razmjene u srijedu 15.1.2020. u 14:00 h u učionici 133, smeđa zgrada.

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije