YouTube
Instagram
Facebook
×
Department of Wood Technology

Staff

Predstojnik zavoda

prof. Vlatka Jirouš-Rajković PhD

distinguished professor

Email: vjirous@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Dubravka Cvetan Administration officer

Secretary

više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Antonio Copak mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu „Inovativni proces površinske obrade drvnih ploča InnoCOAT“

Email: acopak@sumfak.hr
više
Assistant prof. Danijela Domljan

Assistant professor

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
Associate prof. Goran Mihulja PhD

Associate professor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
Josip Miklečić
Assistant prof. Josip Miklečić

Assistant professor

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Assistant

Email: anovosel@sumfak.hr
više
prof. Silvana Prekrat PhD

Full professor

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
prof. Hrvoje Turkulin

Distinguished professor

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
Associate prof. Zoran Vlaović

Associate professor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
Assistant prof. Vjekoslav Živković PhD

Assistant professor

Email: vzivkovic@sumfak.hr
više
Associate prof. Ivica Župčić

Associate professor

Email: izupcic@sumfak.hr
više
prof. Ivica Grbac

distinguished professor

Email: igrbac@sumfak.hr
više
prof. Boris Ljuljka PhD

Profesor emeritus

Email: boljuljka@xnet.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Danijel Mežnarić expert associate

laboratory technician

Email: dmeznaric@sumfak.hr
više
Ivka Mršić

Cleaning lady

Email: imrsic@sumfak.hr
više
Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Expert associate

Email: izulj@sumfak.hr
više
Aktualno

23.04.2021

Osmisli svoj idealan radni kutak

Pozivamo svu djecu osnovnih škola i srednjoškolce da se prijave na naš likovni natječaj „Osmisli svoj idealan radni kutak“!

14.04.2021

Zoom Webinar "Meet Unipd"

Webinar namjenjen studentima koji su zainteresirani za Erasmus+ studentsku razmjenu na University of Padua, Italija

26.03.2021

Imamo najljepše i najzdravije šume u Europi. Brinemo li se dovoljno o njima?

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije u časopisu Universitas

21.03.2021

Na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije održan online stručni skup „Privatne šume u Republici Hrvatskoj – osnovni problemi i buduće gospodarenje s ciljem prilagodbe klimatskim promjenama“.

Povodom Međunarodnog dana šuma, 21. ožujka, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatski savez udruga privatnih šumovlasnika i Akademija šumarskih znanosti organizirali su online stručni skup „Privatne šume u Republici Hrvatskoj – osnovni problemi i buduće gospodarenje s ciljem prilagodbe klimatskim promjenama“.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije