YouTube
Instagram
Facebook
×
Department of Wood Technology

Staff

Predstojnik zavoda

prof. Vlatka Jirouš-Rajković PhD

distinguished professor

Email: vjirous@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Dubravka Cvetan Administration officer

Secretary

Email: dcvetan@sumfak.unizg.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Antonio Copak mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu

Email: acopak@sumfak.hr
više
Assistant prof. Danijela Domljan

Assistant professor

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
Tomislav Gržan mag.ing.techn.lign.

Asistent

Email: tgrzan@sumfak.hr
više
Associate prof. Goran Mihulja PhD

Associate professor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
Josip Miklečić
Assistant prof. Josip Miklečić

Assistant professor

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Assistant

Email: anovosel@sumfak.hr
više
prof. Silvana Prekrat PhD

Full professor

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
prof. Hrvoje Turkulin

Distinguished professor

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
Associate prof. Zoran Vlaović

Associate professor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
Assistant prof. Vjekoslav Živković PhD

Assistant professor

Email: vzivkovic@sumfak.unizg.hr
više
Associate prof. Ivica Župčić

Associate professor

Email: izupcic@sumfak.hr
više
prof. Ivica Grbac

distinguished professor

Email: igrbac@sumfak.hr
više
prof. Boris Ljuljka PhD

Profesor emeritus

Email: boljuljka@xnet.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Danijel Mežnarić expert associate

laboratory technician

Email: dmeznaric@sumfak.hr
više
Ivka Mršić

Cleaning lady

Email: imrsic@sumfak.hr
više
Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Expert associate

Email: izulj@sumfak.hr
više
Aktualno

20.07.2021

Rezultati kreativnog likovnog natječaja „Osmisli svoj idealan radni Kutak“

Na kreativni likovni natječaj Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije „Osmisli svoj idealni radni kutak“ u kategoriji učenika osnovnih škola pristiglo je 13 radova, dok se u kategoriji učenika srednjih škola prijavilo dvoje sudionika.

14.04.2021

Zoom Webinar "Meet Unipd"

Webinar namjenjen studentima koji su zainteresirani za Erasmus+ studentsku razmjenu na University of Padua, Italija

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije