YouTube
Instagram
Facebook
×
Department of Wood Technology

Staff


Predstojnik zavoda

prof. Vlatka Jirouš-Rajković PhD

distinguished professor

Email: vjirous@sumfak.unizg.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Dubravka Cvetan Administration officer

Secretary

Email: dcvetan@sumfak.unizg.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Assistant prof. Danijela Domljan

Assistant professor

Email: ddomljan@sumfak.unizg.hr
više
Tomislav Gržan mag.ing.techn.lign.

Asistent

Email: tgrzan@sumfak.unizg.hr
više
Domagoj Mamić mag.ing.techn.lign.

Asistent na projektu

Email: dmamic@sumfak.unizg.hr
više
Associate prof. Goran Mihulja PhD

Associate professor

Email: gmihulja@sumfak.unizg.hr
više
Josip Miklečić
Assistant prof. Josip Miklečić

Assistant professor

Email: jmiklecic@sumfak.unizg.hr
više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Assistant

Email: anovosel@sumfak.unizg.hr
više
prof. Silvana Prekrat PhD

Full professor

Email: sprekrat@sumfak.unizg.hr
više
prof. Hrvoje Turkulin

Distinguished professor

Email: hturkulin@sumfak.unizg.hr
više
Associate prof. Zoran Vlaović

Associate professor

Email: zvlaovic@sumfak.unizg.hr
više
Assistant prof. Vjekoslav Živković PhD

Assistant professor

Email: vzivkovic@sumfak.unizg.hr
više
Associate prof. Ivica Župčić

Associate professor

Email: izupcic@sumfak.unizg.hr
više
prof. Ivica Grbac

distinguished professor

Email: igrbac@sumfak.unizg.hr
više
prof. Boris Ljuljka PhD

Profesor emeritus

Email: bljuljka1@sumfak.unizg.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Danijel Mežnarić expert associate

laboratory technician

Email: dmeznaric@sumfak.unizg.hr
više
Ivka Mršić

Cleaning lady

Email: imrsic@sumfak.unizg.hr
više
Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Expert associate

Email: izulj@sumfak.unizg.hr
više
Aktualno

06.02.2024

Bilateralna međusveučilišna razmjena

Sveučilište u Zagrebu objavlilo je natječaj za studentske razmjene u ak. god. 2024./2025. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

 

05.02.2024

Započinje natjecanje Europsko stablo 2024. godine

Podržite hrvatskog predstavnika stablo Murve na Skradinskom buku.

24.01.2024

POZIV za studente - program za Noć muzeja 2024. Sveučilište u Zagrebu, SEECEL

Sveučilište u Zagrebu tradicionalno sudjeluje u manifestaciji Noć muzeja predstavljanjem svoje bogate povijesne, kulturne i akademske baštine.

22.01.2024

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Češkoj

Otvoren je natječaj za prijavu studenata i nastavnika na Erasmus+ kombinirani (blended) intenzivni program (BIP) pod nazivom “Forestry and Forest Bioeconomy in Central Europe” kojeg organizira Czech University of Life Sciences Prague iz Češke Republike. Program će se održati kombinirano tijekom ožujka i travnja 2024. godine. Završni tjedan održat će se od 22. do 26. travnja 2024. godine u Pragu. Rok za prijavu je ponedjeljak, 29. siječnja 2024. do 12 sati.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije