×
Department of Wood Technology

Staff

Predstojnik zavoda

prof. Ivica Grbac

distinguished professor

Email: igrbac@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Dubravka Cvetan Administration officer

Secretary

više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Assistant prof. Danijela Domljan

Assistant professor

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
prof. Vlatka Jirouš-Rajković PhD

distinguished professor

Email: vjirous@sumfak.hr
više
prof. Boris Ljuljka PhD

Profesor emeritus

Email: boljuljka@xnet.hr
više
Associate prof. Goran Mihulja PhD

Associate professor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
Josip Miklečić
Assistant prof. Josip Miklečić

Assistant professor

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
prof. Silvana Prekrat PhD

Full professor

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
prof. Hrvoje Turkulin

Distinguished professor

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
Associate prof. Zoran Vlaović

Associate professor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
Assistant prof. Vjekoslav Živković PhD

Assistant professor

Email: vzivkovic@sumfak.hr
više
Associate prof. Ivica Župčić

Associate professor

Email: izupcic@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Antonio Copak mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu „Inovativni proces površinske obrade drvnih ploča InnoCOAT“

Email: acopak@sumfak.hr
više
Danijel Mežnarić expert associate

laboratory technician

Email: dmeznaric@sumfak.hr
više
Ivka Mršić

Cleaning lady

više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Assistant

Email: anovosel@sumfak.hr
više
Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Expert associate

Email: izulj@sumfak.hr
više
Aktualno

20.05.2020

Stručna praksa Erasmus+

Objavljen 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA103) za akademsku godinu 2020./21.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

04.03.2020

Osmisli svoj idealan radni kutak

Pozivamo svu djecu osnovnih škola i srednjoškolce da se prijave na naš likovni natječaj „Osmisli svoj idealan radni kutak“!

04.03.2020

Tri zaposlenice nenastavnog osoblja krenule na tečaj

Tri osobe zaposlene u studentskoj referadi Šumarskog fakulteta 4. veljače 2020. započele su s pohađanjem poluidnidivudalnog tečaja engleskog jezika u trajanju od jednog semestra. 

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije