YouTube
Instagram
Facebook
×
Department of Wood Technology

Staff

Predstojnik zavoda

prof. Vlatka Jirouš-Rajković PhD

distinguished professor

Email: vjirous@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Dubravka Cvetan Administration officer

Secretary

više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

prof. Hrvoje Turkulin

Distinguished professor

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
prof. Silvana Prekrat PhD

Full professor

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
Associate prof. Goran Mihulja PhD

Associate professor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
Associate prof. Zoran Vlaović

Associate professor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
Assistant prof. Vjekoslav Živković PhD

Assistant professor

Email: vzivkovic@sumfak.hr
više
Associate prof. Ivica Župčić

Associate professor

Email: izupcic@sumfak.hr
više
Assistant prof. Danijela Domljan

Assistant professor

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
Josip Miklečić
Assistant prof. Josip Miklečić

Assistant professor

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
prof. Boris Ljuljka PhD

Profesor emeritus

Email: boljuljka@xnet.hr
više
prof. Ivica Grbac

distinguished professor

Email: igrbac@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Expert associate

Email: izulj@sumfak.hr
više
Danijel Mežnarić expert associate

laboratory technician

Email: dmeznaric@sumfak.hr
više
Antonio Copak mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu „Inovativni proces površinske obrade drvnih ploča InnoCOAT“

Email: acopak@sumfak.hr
više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Assistant

Email: anovosel@sumfak.hr
više
Ivka Mršić

Cleaning lady

Email: imrsic@sumfak.hr
više
Aktualno

22.02.2021

Summer School “From Plant to Plank”

 

Czech University of Life sciences Prague, Faculty of Forestry and Wood Sciences, lipanj 2021.

 

 

29.01.2021

Izbor za europsko stablo 2021. godine

Međunarodno natjecanje Europsko stablo godine

11.11.2020

Hrvatsko stablo 2020. godine

Iako je najstarija predstavnica Općine, Najstarija Medulinka iz Istarske županije pobjednica je ovogodišnjeg natjecanja Hrvatsko stablo 2020. godine, s osvojenih 9.373 glasova

04.11.2020

ERASMUS+ STRUČNA PRAKSA

Objavljen je 2. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA103) za akademsku godinu 2020./21.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije