×
Drvnotehnološki odsjek

Djelatnici

Predstojnik zavoda

prof. dr. sc. Ivica Grbac

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: igrbac@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Dubravka Cvetan administrativna referentica

Tajnica

više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

doc. dr. sc. Danijela Domljan

Docentica

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Vlatka Jirouš-Rajković

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: vjirous@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Boris Ljuljka

Profesor emeritus

Email: boljuljka@xnet.hr
više
izv. prof. dr. sc. Goran Mihulja

Izvanredni profesor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
Josip Miklečić
doc. dr. sc. Josip Miklečić

Docent

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Silvana Prekrat

Redovita profesorica

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Hrvoje Turkulin

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Zoran Vlaović

Izvanredni profesor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Vjekoslav Živković

Docent

Email: vzivkovic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Ivica Župčić

Izvanredni profesor

Email: izupcic@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Antonio Copak mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu „Inovativni proces površinske obrade drvnih ploča InnoCOAT“

Email: acopak@sumfak.hr
više
Danijel Mežnarić stručni suradnik

Laborant

Email: dmeznaric@sumfak.hr
više
Ivka Mršić

Spremačica

više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Asistent

Email: anovosel@sumfak.hr
više
Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Stručni suradnik 

Email: izulj@sumfak.hr
više
Aktualno

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.

 

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije