Objava o fakultetu u medijima_časopis "Zagreb moj grad"

Časopis „Zagreb moj grad“ u broju 69 iz prosinca 2018. donosi članak o obilježavanju 120.-te obljetnice i značaju Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

GOLEM DOPRINOS RAZVOJU šumarske i drvno-tehnološke struke

Šume se rasprostiru na otprilike 47 posto ukupne kopnene površine Hrvatske; imaju veliku biološku raznolikost, a 95 posto naših šuma prirodnog je porijekla i u njima raste 260 autohtonih drvenastih šumskih vrsta

Članak u cijelosti donosimo u prilogu.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.