YouTube
Instagram
Facebook
×
Šumarski odsjek

Djelatnici

Predstojnik zavoda

Dario Baričević
prof. dr. sc. Dario Baričević

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: dbaricevic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Darija Galić dipl. oec.

Administrativna referentica

Email: dgalic@sumak.hr
+385 01 235 2570 više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

akademik Igor Anić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: ianic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Darko Bakšić

Redoviti profesor

Email: dbaksic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Damir Barčić

Redoviti profesor

Email: dbarcic@sumfak.unizg.hr
više
izv.prof.dr. sc. Damir Drvodelić

Izvanredni profesor

Email: ddrvodelic@sumfak.hr
više
Stjepan Mikac
Izv. prof. dr. sc. Stjepan Mikac

Izvanredni profesor

Email: smikac@sumfak.hr
više
Milan Oršanić
prof. dr. sc. Milan Oršanić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: morsanic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Vinko Paulić

Docent

Email: vpaulic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ivan Perković

Docent

Email: iperkovic@sumfak.hr
više
Nikola Pernar
prof. dr. sc. Nikola Pernar

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: npernar@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Vibor Roje

Izvanredni profesor

Email: vroje@sumfak.hr
više
doc.dr.sc. Roman Rosavec

Docent

Email: rrosavec@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Irena Šapić

Docent

Email: isapic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Željko Španjol

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: zspanjol@sumfak.hr
više
Domagoj Trlin
Domagoj Trlin mag. ing. silv.

Asistent

Email: dtrlin@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Damir Ugarković

Izvanredni profesor

Email: dugarkovic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Joso Vukelić

Profesor emeritus (u mirovini)

Email: jvukelic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Ivica Tikvić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: itikvic@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Luka Prša
Luka Prša mag. ing. silv.

Stručni suradnik 

Email: lprsa@sumfak.hr
više
Mario Šango
Mario Šango dipl. ing.

Stručni suradnik

Email: msango@sumfak.hr
više
Brigita Lacković

Tehnička suradnica

Email: blackovi@sumfak.hr
više

Ostalo osoblje

Mladenka Krajina

Spremačica

Email: mkrajina@sumfak.hr
više
Aktualno

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije