“Eduroam” bežični pristup internetu na Šumarskom fakultetu

Na Šumarskom fakultetu svim korisnicima sustava AAI@EduHr omogućeno je korištenje "eduroam" sigurnog i besplatnog bežičnog pristupa internetu.

Pristupne točke su postavljene na dvije lokacije: Hol i čitaonica Žute zgrade, te hol na prvom i drugom katu Stare zgrade.

Od sada uz još jednostavniju instalaciju supplicant programa pomoću

Eduroam installer

Za pristup mreži, odnosno uporabu usluge "eduroama" potrebno je posjedovati i elektronički identitet u sustavu AAI@EduHr

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.