Odgoda promocije preddiplomskih i diplomskih studija na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije.

1. Obavještavamo Vas  da se zbog aktualne epidemiološke situacije u Republici Hrvatskoj svečana promocija prvostupnika koji su završili preddiplomske studije Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, planirana za subotu 21. studenog 2020. godine, neće održati.
  2. Obavještavamo Vas da se zbog aktualne epidemiološke situacije u Republici Hrvatskoj svečana promocija magistara inženjera koji su završili diplomske studije Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu, planirana za subotu 28. studenog 2020. godine, neće održati.

O novom terminu održavanja svečanih promocija biti ćete pravovremeno obaviješteni.

Hvala na razumijevanju.