Šumarskom fakultetu dodijeljeno priznanje na Smotri Sveučilišta

Na smotri Sveučilišta u Zagrebu Šumarskom fakultetu dodijeljeno je priznanje za najbolje uređeni izložbeni prostor.

Priznanje je dodijelio rektor Zagrebačkog sveučilišta prof. dr. sc. Damir Boras, a nagradu je u ime Šumarskog fakulteta primio prodekan doc. dr.sc. Stjepan Mikac.

Priznanje Šumarskom fakultetu na smotri Sveučilišta

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.