Obavijesti

Laboratorij je opremljen klasičnim strojevima za mehaničku obradu drva (kružna pila s mogućnošću formatiranja pločastog materijala, stolna glodalica i ravnalica – debljača).

Uz strojeve, laboratorij raspolaže opremom za mjerenje sila i snage pri obradi drva.

Za mjerenje izloženosti radnika drvnoj prašini, na raspolaganju su pumpe s IOM držačima filtra i SPLIT 2, kao i oprema za mjerenje brzine strujanja, protoka i pada tlaka zraka u sustavu za odsis i transport drvnih čestica. Za mjerenje sadržaja vode usitnjenog drva koristi se EVO BIO PC.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.