[eSTUDENT] Otvorene su prijave za Zeleni eMJESEC

estudent_otvorene_su_prijave_za_zeleni_emjesec.png

Otvorene su prijave za Zeleni eMJESEC

Zeleni eMJESEC, ekološki je projekt eSTUDENTovog tima Dobrotvorne i ekološke aktivnosti. Projekt je usmjeren na edukaciju, podizanje svijesti, osvještavanje i aktivaciju studentske populacije, a bavi se temama ekologije, očuvanja okoliša i održivog razvoja. Provodi se u obliku edukativnih predavanja i raznovrsnih zanimljivih radionica.

Ove godine, predavanja i radionice će se održati tijekom svibnja, a ovo je njihov popis:

8. svibnja Radionica izrade recikliranog papira, by Laura Gašpar i Ana Vincek

11. svibnja - Promatranje ptica na Savici, by BIOM

15. svibnja - Radionica šivanja, by Zelena akcija

20. svibnja - Kako izraditi vlastita ekološka sredstva?
26. svibnja - Radionica planiranje malih vrtova, by ZMAG

Prijave su otvorene od 25. svibnja 2023. godine i traju dok se ne popune sva mjesta. Prijave su moguće putem forme - zajedno prema boljoj budućnosti!

Saznaj više!

Za dodatne informacije o Udruzi i svim projektima koje provodi, prati našu web stranicu. Pratite nas i na našim društvenim mrežama Facebooku, Instagramu i LinkedInu. Za dodatnu dozu vijesti o događajima i projektima koje provodi Udruga pretplati se i na newsletter kojeg ti bez iznimke šaljemo čak dva puta svakog mjeseca.

06.06.2024

FŠDT suorganizator i domaćin 1. seminara šumske pedagogije u Hrvatskoj

Na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održan je 29. svibnja 1. seminar šumske pedagogije u organizaciji Centra za šumsku pedagogiju Silva.Rei iz Zagreba i pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske. Domaćin i suorganizator seminara bio je FŠDT, dok su partneri bili Hrvatska komora inženjera šumarstva i drvne tehnologije i Javna ustanova Park prirode Medvednica.

17.05.2024

Erasmus+ stručna praksa 2024./25.

1. KRUG Natječaja za mobilnost studenata - Erasmus+ stručna praksa, akademska godina 2024./25.