YouTube
Instagram
Facebook
×
Šumarski odsjek

Djelatnici


Predstojnik zavoda

Danko Diminić
prof. dr. sc. Danko Diminić

Redoviti profesor u trajnom izboru

Email: ddiminic@sumfak.unizg.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Edina Nuhić

Administrativna referentica

Email: enuhic@sumfak.unizg.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Linda Bjedov
doc. dr. sc. Linda Bjedov

Docentica

Email: lbjedov@sumfak.unizg.hr
više
izv. prof. dr. sc. Milivoj Franjević

Izvanredni profesor

Email: milivoj.franjevic@sumfak.unizg.hr
više
Marijan Grubešić
prof. dr. sc. Marijan Grubešić

Redoviti profesor u trajnom izboru

Email: mgrubesic@sumfak.unizg.hr
više
prof. dr. sc. Boris Hrašovec

Redoviti profesor u trajnom izboru

Email: bhrasovec@sumfak.unizg.hr
više
Jelena Kranjec Orlović
doc. dr. sc. Jelena Kranjec Orlović

Docentica

Email: jkranjec@sumfak.unizg.hr
više
Krešimir Krapinec
prof. dr. sc. Krešimir Krapinec

Redoviti profesor u trajnom izboru

Email: kkrapinec@sumfak.unizg.hr
više
prof. dr. sc. Josip Margaletić

Redoviti profesor u trajnom izboru

Email: jmargaletic@sumfak.unizg.hr
više
Kristijan Tomljanović
izv. prof. dr. sc. Kristijan Tomljanović

izvanredni profesor

Email: ktomljanovic@sumfak.unizg.hr
više
Ida Volenec mag.ing.silv.

stručna suradnica na projektu

Email: ivolenec@sumfak.unizg.hr
više
Marko Vucelja
izv. prof. dr. sc. Marko Vucelja

Izvanredni profesor

Email: mvucelja@sumfak.unizg.hr
više
Marko Boljfetić mag. ing. silv.
Email: mboljfetic@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Marijana Mrvelj

Spremačica

više
Jelena Petanjak

Spremačica 

Email: jpetanjak@sumfak.unizg.hr
više
Aktualno

06.06.2024

FŠDT suorganizator i domaćin 1. seminara šumske pedagogije u Hrvatskoj

Na Fakultetu šumarstva i drvne tehnologije Sveučilišta u Zagrebu održan je 29. svibnja 1. seminar šumske pedagogije u organizaciji Centra za šumsku pedagogiju Silva.Rei iz Zagreba i pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede Republike Hrvatske. Domaćin i suorganizator seminara bio je FŠDT, dok su partneri bili Hrvatska komora inženjera šumarstva i drvne tehnologije i Javna ustanova Park prirode Medvednica.

17.05.2024

Erasmus+ stručna praksa 2024./25.

1. KRUG Natječaja za mobilnost studenata - Erasmus+ stručna praksa, akademska godina 2024./25.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije