×
Šumarski odsjek

Djelatnici

Predstojnik zavoda

Danko Diminić
prof. dr. sc. Danko Diminić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: ddiminic@sumfak.hr
više

Tajnik/Tajnica zavoda

Nevenka Magovac

Administrativna referentica

Email: nmagovac@sumfak.hr
više

Znanstveno-nastavni djelatnici zavoda

Linda Bjedov
dr. sc. Linda Bjedov

Poslijedoktorandica

Email: lbjedov@sumfak.hr
više
asistent (u.z.) Marko Boljfetić mag. ing. silv.
Email: mboljfetic@sumfak.hr
više
Marijan Grubešić
prof. dr. sc. Marijan Grubešić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: mgrubesic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Milivoj Franjević

Docent

Email: milivoj.franjevic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Boris Hrašovec

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: bhrasovec@sumfak.hr
više
Jelena Kranjec Orlović
dr. sc. Jelena Kranjec Orlović

Poslijedoktorandica

Email: jkranjec@sumfak.hr
više
Krešimir Krapinec
prof. dr. sc. Krešimir Krapinec

Redoviti profesor

Email: kkrapinec@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Josip Margaletić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: jmargaletic@sumfak.hr
više
Kristijan Tomljanović
doc. dr. sc. Kristijan Tomljanović

Docent

Email: tomljanovic@sumfak.hr
više
Marko Vucelja
doc. dr. sc. Marko Vucelja

Docent

Email: mvucelja@sumfak.hr
više

Stručno, tehničko i pomoćno osoblje

Leopold Cvetan

Tehnički suradnik

Email: lcvetan@sumfak.hr
više
Marijana Mrvelj

Spremačica

više
Aktualno

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.

 

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije