Iz tiska izašla nova knjiga “Tlo; nastanak, značajke, gospodarenje”

Sveučilišni udžbenik namijenjen stjecanju temeljnih znanja o tlu, o procesima njegova nastanka, o njegovoj građi i značajkama pojedinih sastavnica, o zakonitosti njegovog rasprostranjenja, o njegovim ulogama u ekosustavu te o tlu kao prirodnom dobru koje ima osobiti značaj u konceptu održivog gospodarenja terestričnim ekosustavom.

Autor: Pernar Nikola

Naručite knjigu putem narudžbenice

Više o knjizi

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.