Stipendije i natječaji za studente

na sveučilišnim stranicama objavljene su obavijesti o raznim stipendijama i natječajima za studente:

• Financijska potpora za ljetnu školu mandarinskog kineskog jezika 2019, National Cheng Kung University, Tajvan (rok za prijavu: 15. veljače 2019.)
  • BAYHOST stipendije za ljetne škole njemačkoga jezika u 2019. g. (rok za prijavu: 25. ožujka 2019.), dostupno i mlađem akademskom kadru
  • Tajvanski program stipendiranja za studente (rok za prijavu: 30. travnja 2019.)
  • Natječaj IMAGINE EUROPE - Your Vision of Europe in 2050! (rok za prijavu: 28. veljače 2019.)

Stipendije i natječaji

01.08.2019

Natjecanje - Stablo godine (Tree of The Year)

Natjecanje je započelo 01. kolovoza 2019. godine, a pobjednik će se kandidirati na finale natjecanja Europsko stablo 2020. godine.

15.07.2019

CEEPUS - "freemover" prijave

Omogućene prijave za mobilnost izvan CEEPUS mreža.

15.07.2019

Nastavnici položili ispite iz engleskog jezika

Troje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta položili su Cambridge English ispite. Također, dvoje nastavnika Šumarskog odsjeka uspješno su završili semestralne tečajeve engleskog jezika.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.