Stipendije i natječaji za studente

na sveučilišnim stranicama objavljene su obavijesti o raznim stipendijama i natječajima za studente:

• Financijska potpora za ljetnu školu mandarinskog kineskog jezika 2019, National Cheng Kung University, Tajvan (rok za prijavu: 15. veljače 2019.)
  • BAYHOST stipendije za ljetne škole njemačkoga jezika u 2019. g. (rok za prijavu: 25. ožujka 2019.), dostupno i mlađem akademskom kadru
  • Tajvanski program stipendiranja za studente (rok za prijavu: 30. travnja 2019.)
  • Natječaj IMAGINE EUROPE - Your Vision of Europe in 2050! (rok za prijavu: 28. veljače 2019.)

Stipendije i natječaji

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.