POZIV za studente - program za Noć muzeja 2024. Sveučilište u Zagrebu, SEECEL

Sveučilište u Zagrebu tradicionalno sudjeluje u manifestaciji Noć muzeja predstavljanjem svoje bogate povijesne, kulturne i akademske baštine.

U akademskoj godini 2023./2024. obilježava 355 godina djelovanja i 150 godišnjicu utemeljenja modernog Sveučilišta, potaknuto temom 19. Noći muzeja „Muzeji i nova publika“ Sveučilište želi sveučilišni život i tradiciju posebno približiti svojim studentima. Zato će u novom prostoru Rektorata (zgrada SEECEL) od 18,00 do 19,30 sati u petak 26. siječnja biti organiziran prigodni program uživo za studente Sveučilišta u kojem će izravno moći upoznati povijesni razvoj i djelovanje Sveučilišta u Zagrebu, načine čuvanja i predstavljanja akademske baštine te na koji način studenti mogu aktivno doprinijeti sveučilišnoj priči.

Detaljne informacije o programu dostupne su na: https://noc-muzeja.hr/muzej/sveuciliste-u-zagrebu