Obavijest studentima

Obavijest

Tijekom cijelog školovanja sve svoje prijedloge, pohvale, mišljenja ili dojmove možete podijeliti s osobama odgovornim za organizaciju i provedbu studijskog programa kroz Sandučić za primjedbe i pohvale. Sandučić je postavljen auli u  blizini Studentske referade. Svoje prijedloge, pohvale, mišljenja i dojmove možete ubaciti anonimno ili se na njih potpisati. Na sve prijedloge i primjedbe Fakultet će  dati odgovor pisanim putem osobi koja je predala prijedlog ili objavom odgovora na oglasnoj ploči ukoliko je prijedlog bio anoniman.  Poštanski sandučić izabrali smo namjerno (u odnosu na web obrasce) kako bismo osigurali potpunu anonimnost primjedbi i komentara.

18.02.2020

Ljetne škole

12.02.2020

Dani otvorenih vrata Šumarskog fakulteta

U petak 24. i u subotu 25. travnja 2020. od 10 do 17 sati na Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održati će se Dani otvorenih vrata namijenjeni maturantima te široj zainteresiranoj javnosti.

05.02.2020

Objava natječaja za izbor (05022020)

u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docenta