Obavijest studentima

Obavijest

Tijekom cijelog školovanja sve svoje prijedloge, pohvale, mišljenja ili dojmove možete podijeliti s osobama odgovornim za organizaciju i provedbu studijskog programa kroz Sandučić za primjedbe i pohvale. Sandučić je postavljen auli u  blizini Studentske referade. Svoje prijedloge, pohvale, mišljenja i dojmove možete ubaciti anonimno ili se na njih potpisati. Na sve prijedloge i primjedbe Fakultet će  dati odgovor pisanim putem osobi koja je predala prijedlog ili objavom odgovora na oglasnoj ploči ukoliko je prijedlog bio anoniman.  Poštanski sandučić izabrali smo namjerno (u odnosu na web obrasce) kako bismo osigurali potpunu anonimnost primjedbi i komentara.

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.