Obavijest studentima

Obavijest

Tijekom cijelog školovanja sve svoje prijedloge, pohvale, mišljenja ili dojmove možete podijeliti s osobama odgovornim za organizaciju i provedbu studijskog programa kroz Sandučić za primjedbe i pohvale. Sandučić je postavljen auli u  blizini Studentske referade. Svoje prijedloge, pohvale, mišljenja i dojmove možete ubaciti anonimno ili se na njih potpisati. Na sve prijedloge i primjedbe Fakultet će  dati odgovor pisanim putem osobi koja je predala prijedlog ili objavom odgovora na oglasnoj ploči ukoliko je prijedlog bio anoniman.  Poštanski sandučić izabrali smo namjerno (u odnosu na web obrasce) kako bismo osigurali potpunu anonimnost primjedbi i komentara.

01.08.2019

Natjecanje - Stablo godine (Tree of The Year)

Natjecanje je započelo 01. kolovoza 2019. godine, a pobjednik će se kandidirati na finale natjecanja Europsko stablo 2020. godine.

15.07.2019

CEEPUS - "freemover" prijave

Omogućene prijave za mobilnost izvan CEEPUS mreža.

15.07.2019

Nastavnici položili ispite iz engleskog jezika

Troje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta položili su Cambridge English ispite. Također, dvoje nastavnika Šumarskog odsjeka uspješno su završili semestralne tečajeve engleskog jezika.

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.