×

Djelatnici

Zavod za ekologiju i uzgajanje šuma


prof. dr. sc. Ivica Tikvić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

više
Domagoj Trlin
Domagoj Trlin mag. ing. silv.

Asistent - znanstveni novak

Email: dtrlin@sumfak.hr
više
Anja Žmegač mag. ing. silv.

Stručna suradnica

više
Mario Šango
Mario Šango dipl. ing.

Stručni suradnik

Email: msango@sumfak.hr
više
Luka Prša
Luka Prša mag. ing. silv.

Stručni suradnik 

Email: lprsa@sumfak.hr
više
Brigita Lacković

Tehnička suradnica

Email: blackovi@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Joso Vukelić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: jvukelic@sumfak.hr
više
Mira Vitez

Spremačica

više

Zavod za izmjeru i uređivanje šuma


Goranka Horvat

Administrativna referentica

Email: ghorvat@sumak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Ante Seletković

Izvanredni profesor

Email: aseletkovic@sumfak.hr
više
Renata Pernar
prof. dr. sc. Renata Pernar

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: rpernar@sumfak.hr
više
Anamarija Jazbec
prof. dr. sc. Anamarija Jazbec

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: ajazbec@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Jura Čavlović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: jcavlovic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Mario Božić

Redoviti profesor

Email: mbozic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Stjepan Posavec

Izvanredni profesor

Email: sposavec@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Krunoslav Teslak

Docent

Email: kteslak@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Mislav Vedriš

Docent

Email: mvedris@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Mario Ančić

Docent

Email: mancic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ernest Goršić

Docent

Email: egorsic@sumfak.hr
više
dr. sc. Jelena Kolić

poslijedoktorandica

Email: jkolic@sumfak.hr
više
dr. sc. Karlo Beljan

poslijedoktorand

Email: kbeljan@sumfak.hr
više
dr. sc. Marijana Žunić

Poslijedoktorandica

Email: mzunic@sumfak.hr
više
Francika Devčić

Spremačica

više

Zavod za namještaj i drvne proizvode


prof. dr. sc. Ivica Grbac

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: igrbac@sumfak.hr
više
Dubravka Cvetan administrativna referentica

Tajnica

više
prof. dr. sc. Boris Ljuljka

Profesor emeritus

Email: boljuljka@xnet.hr
više
prof. dr. sc. Hrvoje Turkulin

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: hturkulin@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Vlatka Jirouš-Rajković

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: vjirous@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Silvana Prekrat

Redovita profesorica

Email: sprekrat@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Goran Mihulja

Izvanredni profesor

Email: gmihulja@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Zoran Vlaović

Izvanredni profesor

Email: zvlaovic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Ivica Župčić

Izvanredni profesor

Email: izupcic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Danijela Domljan

Docentica

Email: ddomljan@sumfak.hr
više
Josip Miklečić
doc. dr. sc. Josip Miklečić

Docent

Email: jmiklecic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Vjekoslav Živković

Docent

Email: vzivkovic@sumfak.hr
više
Ivan Žulj mag. ing. techn. lign.

Stručni suradnik 

Email: izulj@sumfak.hr
više
Danijel Mežnarić stručni suradnik

Laborant

Email: dmeznaric@sumfak.hr
više
Andrija Novosel mag. ing. techn. lign.

Asistent

Email: anovosel@sumfak.hr
više

Zavod za NPŠO


Darija Galić dipl. oec.

Administrativna referentica

Email: dgalic@sumak.hr
više
Milan Oršanić
prof. dr. sc. Milan Oršanić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: milan.orsanic3@zg.t-com.hr
više
prof. dr. sc. Tibor Pentek

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: tpentek@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Josip Margaletić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: jmargaletic@sumfak.hr
više
izv. prof. dr. sc. Damir Ugarković

Izvanredni profesor

Email: damir.ugarkovic@gs.htnet.hr
više
doc. dr. sc. Damir Drvodelić

Docent

Email: ddrvodelic@inet.hr
više
Hrvoje Barać dipl. ing. šum.

Stručni suradnik

Email: hbarac2@gmail.com
više
Andrej Barić dipl. ing. šum.

Stručni suradnik

više
Goran Franculić dipl. ing. šum.

Stručni suradnik

na NPŠO Velika

više
Darko Rebec dipl. ing. šum.

Stručni suradnik

na NPŠO Lipovljani

više
Branko Trenčev

Voditelj radionice

na NPŠO Rab

više
Marijan Dujmović dipl. ing. šum.

Tehnički suradnik

na NPŠO Zagreb

više
Ivan Devčić

Tehnički suradnik

više
Tomislav Ilinić

Tehnički suradnik

na NPŠO Zagreb

više
Kristijan Josipović

RM III vrste na NPŠO Velika

više
Nenad Kušić

Tehnički suradnik

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više
Zlatko Turas

Tehnički suradnik

na NPŠO Lipovljani

više
Danijel Rajković

Voditelj radionice

na NPŠO Lipovljani

više
Josip Turas

Lovočuvar

na NPŠO Lipovljani

više
Irina Rodica Dujak

RM III vrste

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

 

više
Dane Jurić

Rasadničar

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više
Marijan Kostelac

RM III vrste

na NPŠO Lipovljani

više
Emerik Kružić

Voditelj radionice 

na NPŠO Zalesina

više
Jasminka Kružić

Voditeljica radionice

na NPŠO Zalesina

više
Tomislav Močibob

RM III vrste

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više
Blaženka Škaper

Tehnička suradnica

u Šumskom vrtu na NPŠO Zagreb

više
Tomislav Ribarić

RM III vrste

na NPŠO Lipovljani

više
Tomislav Pahljina

RM III vrste

na NPŠO Rab

više
Katarina Turas

RM III vrste

na NPŠO Lipovljani

više

Zavod za organizaciju proizvodnje


doc. dr. sc. Krešimir Greger

Docent

Email: kgreger@sumfak.hr
+385 01 2352 484 više
Gordana Martina Vinceković

Administrativna referentica

 

Email: gvinceko@sumak.hr
više
prof. dr. sc. Tomislav Grladinović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: tgrladin@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Denis Jelačić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: djelacic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Darko Motik

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: dmotik@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Andreja Pirc Barčić

Docentica

Email: apirc@sumfak.hr
više
Kristina Klarić
doc. dr. sc. Kristina Klarić

Docentica

Email: kklaric@sumfak.hr
više
Ivana Perić
dr. sc. Ivana Perić

Poslijedoktorandica

Email: iperic@sumfak.hr
više
Vesna Andrijanić

Spremačica

više

Zavod za procesne tehnike


Ružica Beljo Lučić
prof. dr. sc. Ružica Beljo Lučić

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: rbeljo@sumfak.hr
više
Daniela Petrović

Administrativna referentica

Email: dpetrovi@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Stjepan Risović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: risovic@sumfak.hr
više
Anka Ozana Čavlović
prof. dr. sc. Anka Ozana Čavlović

Redovita profesorica

Email: acavlovic@sumfak.hr
više
Igor Đukić
izv. prof. dr. sc. Igor Đukić

Izvanredni profesor

Email: idukic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Maja Moro

Docentica

Email: mmoro@sumfak.hr
više
Matija Jug
doc. dr. sc. Matija Jug

Docent

Email: mjug@sumfak.hr
više
Branimir Šafran
doc. dr. sc. Branimir Šafran

Docent

Email: bsafran@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Kristijan Radmanović

Docent

Email: kradmanovic@sumfak.hr
više
Marko Rastija
Marko Rastija mag. ing. mech.

Asistent

Email: mrastija@sumfak.hr
više
Juraj Jovanović mag. ing. techn. lign.

Asistent na projektu

Email: jjovanov@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Azra Tafro

Docentica

Email: atafro@sumfak.hr
više
Sonja Bedić

Spremačica

više

Zavod za šumarske tehnike i tehnologije


Ana Pripeljaš

Administrativna referentica

Email: apripeljas@sumak.hr
više
Tomislav Poršinsky
prof. dr. sc. Tomislav Poršinsky

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: tporsinsky@sumfak.hr
više
Ivan Martinić
prof. dr. sc. Ivan Martinić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

više
prof. dr. sc. Tibor Pentek

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: tpentek@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Mario Šporčić

Redoviti profesor

Email: msporcic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Marijan Šušnjar

Redovni profesor

Email: msusnjar@sumfak.hr
više
Željko Zečić
prof. dr. sc. Željko Zečić

Redoviti profesor

Email: zzecic@sumfak.hr
više
Andreja Đuka
doc. dr. sc. Andreja Đuka

Docent

Email: aduka@sumfak.hr
više
Matija Landekić
doc. dr. sc. Matija Landekić

Docent

Email: mlandekic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Kruno Lepoglavec

Docent

Email: lepoglavec@sumfak.hr
više
Hrvoje Nevečerel
doc. dr. sc. Hrvoje Nevečerel

Docent

više
doc. dr. sc. Zdravko Pandur

Docent

Email: zpandur@sumfak.hr
više
Ivica Papa
doc. dr. sc. Ivica Papa

Docent

Email: ipapa@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Dinko Vusić

Docent

Email: dvusic@sumfak.hr
više
dr. sc. Matija Bakarić

Poslijedoktorand

Email: mbakaric@sumfak.hr
više
Mag. ing. silv. Marin Bačić
Marin Bačić mag. ing. silv.

Asistent

Email: mbacic1@sumfak.hr
više
David Janeš
David Janeš mag. ing. silv.

Asistent

Email: djanes@sumfak.hr
više
Kristijan Galović mag. ing. silv.

Stručni suradnik

Email: kristijan.galovic99@gmail.com
više
Tatjana Juričić

Spremačica

više

Zavod za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku


Spomenka Ratkajec

Administrativna referentica

Email: sratkajec@sumak.hr
više
prof. dr. sc. Željko Škvorc

Redoviti profesor

Email: skvorc@sumfak.hr
više
Davorin Kajba
prof. dr. sc. Davorin Kajba

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: dkajba@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Jozo Franjić

Redoviti profesor – trajno zvanje

Email: jfranjic@sumfak.hr
više
Marilena Idžojtić
prof. dr. sc. Marilena Idžojtić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: midzojtic@sumfak.hr
+385 1 2352522 više
prof. dr. sc. Saša Bogdan

Redoviti profesor

Email: sbogdan@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Ida Katičić Bogdan

Docentica

Email: ikaticic@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Daniel Krstonošić

Docent

Email: dkrstonosic@sumfak.hr
više
Krunoslav Sever
doc. dr. sc. Krunoslav Sever

Docent

Email: ksever@sumfak.hr
više
Igor Poljak
doc. dr. sc. Igor Poljak

Docent

Email: ipoljak@sumfak.hr
više
Martina Temunović
doc. dr. sc. Martina Temunović

Docentica

Email: mtemunovic@sumfak.hr
više
Katarina Tumpa mag. ing. silv.

Asistent

Email: ktumpa@sumfak.hr
više
Antonio Vidaković mag. ing. silv.
Email: avidakovi@sumfak.hr
više
Nada Balšić

Spremačica

više

Zavod za tehnologije materijala


Vladimir Jambreković
prof. dr. sc. Vladimir Jambreković

Redoviti profesor

Email: vjambrekovic@sumfak.hr
više
Vera Ormuš

Administrativna referentica

Email: vormus@sumfak.hr
više
Mladen Brezović
prof. dr. sc. Mladen Brezović

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: mbrezovic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Stjepan Pervan

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: spervan@sumfak.hr
više
Alan Antonović
izv. prof. dr. sc. Alan Antonović

Izvanredni profesor

Email: alan.antonovic@zg.htnet.hr
više
izv. prof. dr. sc. Jaroslav Kljak

Izvanredni profesor

Email: jkljak@sumfak.hr
više
Josip Ištvanić
doc. dr. sc. Josip Ištvanić

Docent

Email: jistvanic@sumfak.hr
više
Nikola Španić
doc. dr. sc. Nikola Španić

Docent

Email: nspanic@sumfak.hr
više
Miljenko Klarić
dr. sc. Miljenko Klarić

Poslijedoktorand

Email: mklaric@sumfak.hr
više
Jelica Majdandžić

Spremačica

više

Zavod za zaštitu šuma i lovno gospodarenje


Nevenka Magovac

Administrativna referentica

Email: nmagovac@sumfak.hr
više
Marijan Grubešić
prof. dr. sc. Marijan Grubešić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: mgrubesic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Boris Hrašovec

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: bhrasovec@sumfak.hr
više
Danko Diminić
prof. dr. sc. Danko Diminić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: ddiminic@sumfak.hr
više
prof. dr. sc. Josip Margaletić

Redoviti profesor u trajnom zvanju

Email: jmargaletic@sumfak.hr
više
Krešimir Krapinec
prof. dr. sc. Krešimir Krapinec

Redoviti profesor

Email: kkrapinec@sumfak.hr
više
doc. dr. sc. Milivoj Franjević

Docent

Email: milivoj.franjevic@sumfak.hr
više
Kristijan Tomljanović
doc. dr. sc. Kristijan Tomljanović

Docent

Email: tomljanovic@sumfak.hr
više
Marko Vucelja
doc. dr. sc. Marko Vucelja

Docent

Email: mvucelja@sumfak.hr
više
Linda Bjedov
dr. sc. Linda Bjedov

Poslijedoktorandica

Email: lbjedov@sumfak.hr
više
Jelena Kranjec Orlović
dr. sc. Jelena Kranjec Orlović

Poslijedoktorandica

Email: jkranjec@sumfak.hr
više
Leopold Cvetan

Tehnički suradnik

Email: lcvetan@sumfak.hr
više
Marijana Mrvelj

Spremačica

više

Zavod za znanost o drvu


Jelena Trajković
prof. dr. sc. Jelena Trajković

Redovita profesorica u trajnom zvanju

Email: jtrajkovic@sumfak.hr
više
Vera Ormuš

Administrativna referentica

Email: vormus@sumfak.hr
više
Tomislav Sinković
prof. dr. sc. Tomislav Sinković

Redoviti profesor

Email: tsinkovic@sumfak.hr
više
Bogoslav Šefc
izv. prof. dr. sc. Bogoslav Šefc

Izvanredni profesor

Email: bsefc@sumfak.hr
više
Hasan Marin
izv. prof. dr. sc. Marin Hasan

Izvanredni profesor

Email: mhasan@sumfak.hr
više
Tomislav Sedlar
doc. dr. sc. Tomislav Sedlar

Docent

Email: tsedlar@sumfak.hr
više
Iva Ištok
dr. sc. Iva Ištok

Poslijedoktorandica

Email: iistok@sumfak.hr
više
Branimir Jambreković
Branimir Jambreković mag. ing. tech. lign.

Asistent

Email: bjambreko@sumfak.hr
više
Filip Veselčić mag. ing. tech. lign.

Asistent na projektu

Email: fveselcic@sumfak.hr
više
Gordana Orešković
Gordana Orešković mag. ing. tech. lign.

Viša tehničarka

Email: goreskov@sumfak.hr
više
Antonija Belić

Spremačica

više
Aktualno

01.08.2019

Natjecanje - Stablo godine (Tree of The Year)

Natjecanje je započelo 01. kolovoza 2019. godine, a pobjednik će se kandidirati na finale natjecanja Europsko stablo 2020. godine.

15.07.2019

CEEPUS - "freemover" prijave

Omogućene prijave za mobilnost izvan CEEPUS mreža.

15.07.2019

Nastavnici položili ispite iz engleskog jezika

Troje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta položili su Cambridge English ispite. Također, dvoje nastavnika Šumarskog odsjeka uspješno su završili semestralne tečajeve engleskog jezika. 

14.06.2019

Svečana promocija Sveučilišne znanstvene monografije pod nazivom: „Jarebika (Sorbus aucuparia L.): važnost, uzgoj i uporaba“

autora: doc. dr. sc. Damira Drvodelića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, prof. dr. sc. Tomislava Jemrića sa Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Milana Oršanića sa Šumarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

07.06.2019

N A T J E Č A J za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij INTELEKTUALNO VLASNIŠTVO

za stjecanje akademskog naziva: sveučilišni specijalist/specijalisticaintelektualnog vlasništva u akademskoj godini 2019./2020.

Poslijediplomski doktorski studij šumarstva i drvne tehnologije