Sječa, izrada i privlačenje drva na nastavno pokusno šumskim objektima šumarskog fakulteta u 2019. godini

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima-Sječa, izrada i privlačenje drva na Nastavno pokusnim objektima Sveučilišta u Zagrebu, Šumarskog fakulteta, evidencijskog broja nabave E-VV-01/2018.

Sveučilište u Zagrebu, Šumarski fakultet priprema, provodi otvoreni postupak javne nabave za provedbu nabave Sječa, izrada i privlačenje drva na Nastavno pokusnim objektima Sveučilišta u Zagrebu, Šumarskog fakulteta, evidencijskog broja nabave E-VV-01/2018.

Temeljem članka 198. Zakona o javnoj nabavi (NN br. 120/2016.) objavljujemo nacrt dokumentacije o nabavi, te pozivamo sve zainteresirane gospodarske subjekte da u roku od 5(pet) dana od dana objave ove obavijesti o prethodnom savjetovanju na web stranici Sveučilišta u Zagrebu Šumarskog fakulteta dostave eventualne primjedbe i prijedloge na adresu elektroničke pošte: ljstos@sumfak.hr

Naručitelj zadržava pravo izmjene navedenog nacrta u bilo kojem dijelu prije objave postupka javne nabave.

Nacrt dokumentacije o nabavi može se preuzeti:
Izvješće o prethodnom savjetovanju u odnosu na Nacrt Dokumentacije o nabavi

Obavijest za stanare studentskih domova

Otvorene su prijave za članove studentskih odbora u studentskim domovima Studentskog centra Zagreb

Obavijest 4 - STEM stipendije

III. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

11.11.2019

Četvero nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj

Dvoje nastavnika Drvnotehnološkog odsjeka Šumarskog fakulteta krenulo je na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine B2 te dvoje na pripremni tečaj za polaganje Cambridge English ispita, razine C1.