Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (24072020)

Zagreb, 30. listopada 2019.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 65/2020 od 3. lipnja 2020. godine,)

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta voditelja Centra za stručnu praksu i razvoj karijera na projektu “Razvoj i provedba stručne prakse na studijima Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije”, na određeno vrijeme u trajanju od 30 mjeseci, odnosno do završetka projekta, u punom radnom vremenu,da je nakon provedenog postupka izabrana:

Lucija Marković, mag. ing. techn. lign. (životopis)

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek