Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (12032021)

Zagreb, 11. ožujka 2021.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 16/2021 od 17. veljače 2021. godine, internetskoj stranici HZZ-a i na internetskim stranicama Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije)

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta položaj II. vrste – voditelj pododsjeka u Računovodstveno-financijskoj službi, na određeno vrijeme od šest mjeseci, u punom radnom vremenu, da je nakon provedenog postupka izabrana:

Kristina Dedi, oec

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek