Poslijedoktorska stipendija za St. Petersburg State University i Freie Universität Berlin (ak. god. 2020./21.)

St. Petersburg State University i Freie Universität Berlin zajednički su raspisali natječaj za poslijedoktorsku stipendiju za istraživački boravak na navedenim sveučilištima za mlađe znanstvenike.

Stipendija se dodjeljuje za 24 mjeseca, od čega se po 12 mjeseci privodi na svakom od dva sveučilišta.

Prijave su otvorene za sve discipline i tematska područja koja postoje na navedenim sveučilištima.

Prijave se zaprimaju do 31. siječnja 2020.

Detaljnije informacije su dostupne ovdje.

17.03.2020

Tijekom sljedeće tri godine studenti Šumarskog fakulteta sudjelovat će u projektu stručne prakse

U ponedjeljak, 9. ožujka 2020. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja održana je svečanost uručivanja ugovora o dodjeli bespovratnih gotovo 100 milijuna kuna za unaprjeđenje kvalitete stručne prakse hrvatskih studenata.

13.03.2020

Kreativna radionica „Korak po korak do dobrog dizajna proizvoda“ na sajmu VIROEXPO u Virovitici

Zbog epidemiološke situacije u zemlji i otkazivanja sajma Viroexpo odgađamo kreativnu radionicu koja se trebala održati za vrijeme sajma. O novom terminu radionice obavijestiti ćemo vas naknadno.

Hvala na razumijevanju.