Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (25012021)

Zagreb, 25. siječnja 2021.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 134/2020 od 4. prosinca 2020. godine, internetskoj stranici HZZ-a i na internetskim stranicama Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije)

Fakultet šumarstva i drvne tehnologije (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta II. vrste – voditelj pododsjeka u Tajništvu, na određeno vrijeme od jedne godine, u punom radnom vremenu, uz probni rad od tri mjeseca, da je nakon provedenog postupka izabrana:

Zdenka Pihir, dipl. ing. drv. teh.

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek