Obavijest o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos (15022021)

Zagreb, 15. veljače 2021.

Svim kandidatima

o rezultatima javnog natječaja za prijam u radni odnos

(objavljen u Narodnim novinama broj 5/2021 od 20. siječnja 2021. godine, internetskoj stranici HZZ-a i na internetskim stranicama Sveučilišta u Zagrebu, Fakulteta šumarstva i drvne tehnologije)

Sveučilište u Zagrebu, Fakultet šumarstva i drvne tehnologije (u daljnjem tekstu: Fakultet) obavještava kandidate koji su dostavili ponudu na javni natječaj za poslove radnog mjesta IV. vrste – spremačica, u Zavodu za šumarsku genetiku, dendrologiju i botaniku na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, uz probni rad od mjesec dana, da je nakon provedenog postupka izabrana:

Renata Matković

Svim kandidatima prijavljenim na javni natječaj zahvaljujemo na iskazanom interesu za radom na Fakultetu.

Dekan

prof. dr. sc. Tibor Pentek